jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۴۳۷۴۰   ۱۶ فروردين ۱۳۸۸  |  ۰۰:۲۷

گروه شهرستان‌ها: کشف جسد بی‌سر یک پیرمرد در روستایی در همدان که آثار دندان حیوانات در ناحیه سینه و گردن مشاهده می‌شد، نتوانست پلیس و پزشکی قانونی را به امکان جنایت قتل مشکوک کند، اما پس از یک سال که سر آن پیرمرد در روستای باباخنجر پیدا شد، ورق برگشت. اگرچه در مدت یاد شده خانواده متوفی مرد پیر را با پرونده‌ای مختومه به حافظه خاک سپرده بودند، ولی تحقیقات که از سر گرفته شد، مشخص کرد فرد یاد شده روز قبل از مرگ 2 برگه چک همراه داشته که آنها توسط فردی وصول شده بود. گزارش ایسنا به نقل ازسرهنگ فرامز به گذر، رئیس آگاهی همدان حاکی است: تحقیقات نامحسوس نشان داد که وصول کننده چک مهر سال پیش ضمن فروش خودروی خود به شهرستان ساوه کوچ کرده و همین ظن ماموران را برانگیخت تا او را بازداشت کنند.

متهم گفت: حسن - ق یعنی همان پیرمرد مقتول،  از من خواست او را تا روستای باباخنجر همراهی کنم. در راه برگشت متوجه شدم، او دو قطعه ایران چک دارد و ... به بهانه‌ای حسن  ق را غافلگیر و خفه کردم. جسدش را در برف‌ها مدفون ساخته و شناسنامه‌اش را سوزاندم. 
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نباید دوباره معطل غرب شویم

نباید دوباره معطل غرب شویم

تحولاتی که در ارتباط با برنامه هسته‌ای ایران در روزهای اخیر در اروپا و با حمایت آمریکا در حال رخ دادن است عمدتا به‌دلیل موضع قاطع ایران در اجرای حرف قطعی است که مقام معظم رهبری اعلام کردند مبنی بر این‌که تا وقتی لغو تحریم‌ها به صورت کامل صورت نگیرد ما نیز به تعهدات برجامی خودمان باز نخواهیم گشت و فقط وقتی آمریکا به‌صورت عملی، تحریم‌ها را بردارد و این مساله راستی‌آزمایی شود آن زمان ایران هم حاضر است بار دیگر تعهدات برجامی خود را به‌صورت کامل اجرا کند.

چراغ سبز به کرونا و سفر

چراغ سبز به کرونا و سفر

براساس آخرین اطلاعات می‌توان گفت وضعیت کرونا در کشور بسیار شکننده است، چراکه وضعیت ‌ ۱۱ شهرستان ‌قرمز، ۳۲شهرستان نارنجی، ۲۵۱ شهرستان زرد و ۱۵۴ شهرستان نیز آبی گزارش شده است.

گفتگو

بیشتر
ورزش، رمز سلامت در سالمندی

در گفت‌وگو با دکتر ایرج عبداللهی، عضو هیأت‌مدیره انجمن فیزیوتراپی ایران با بهترین فعالیت‌ های ورزشی برای سالمندان آشنا می‌شویم

ورزش، رمز سلامت در سالمندی

زمزمه‌های ناامیدکننده

گفت‌وگو با محمد مرندی درباره اخبار ضد و نقیض رسانه‌های خارجی مبنی بر «گفت‌وگو‌های امیدوار کننده ایران و غرب»

زمزمه‌های ناامیدکننده

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
حراجی جراحی!

درآمد بالا و ریسک کم عمل جراحی زیبایی سبب شده برخی پزشکان برخلاف تخصص‌شان به این بازار رو بیاورند

حراجی جراحی!

پیشخوان

بیشتر