jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۲۳۸۰۲   ۲۱ ارديبهشت ۱۳۸۲  |  ۱۵:۵۲

جام جم آنلاین - زنی که قصد کشتن شوهرش با حشره کش و عطر و ادکلن های تند را داشت توسط پلیس فلوریدا بازداشت شد.آسوشیتدپرس از شهر استوارت گزارش داد: لیندا تیلور 36 ساله متهم است که با غرق

کردن خود در عطرهای تند و زدن اسپری های خانگی و حشره کش و عارضه عفونی کننده به مقدار بسیار زیاد قصد کشتن شوهر حساسش را داشته است .
به گفته پزشکان دیوید تیلور 46 ساله به دلیل داشتن آلرژی و تنفس هوای پرعطر و مواد شیمیایی و بعضا زهرآگین که توسط همسرش در هوای خانه پخش شده ، بشدت بیمار شده است .
وکیل دیوید ضمن عرض دادخواست از دادگاه خسارتی معادل 150 هزار دلار را از لیندا طلب کرد.
گفتنی است حادثه در روز 4 آوریل هنگام مشاجره بر سر تقاضای طلاق بین زن و شوهر رخ داد.
3 سال از ازدواج آن دو نمی گذشت که زن قصد انتقام جویی کرده و با توجه به دانستن این نکته که شوهرش آلرژی دارد قصد مرگ وی را در سر می پروراند و نقشه اش را عملی می کند.
دیوید به بازرسان گفت : وی زمانی که نپذیرفته که نصف دارایی اش را هنگام طلاق به همسرش ببخشد عصبانی شده و خود و خانه را عطرآگین کرده و به صورت وی نیز با حشره کش حمله کرده و مقدار زیادی از آنرا به صورتش پاشیده است .
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر