jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۲۲۶۳۹   ۲۵ فروردين ۱۳۸۲  |  ۱۵:۵۴

25 فروردین 82 / 03:54:18 جام جم آنلاین - در آتش سوزی مشکوک در خانه دانشجویی در اوهایوی امریکا 5 دانشجو کشته شده و 3 نفر دیگر زخمی شدند.

آسوشیدپرس از کلمبوس گزارش داد در یک جشن شبانه در خانه دانشجویی نزدیک کالج کامپوتر اوهایو بیش از 80 نفر شرکت داشتند که به گفته دانا نورمن افسر پلیس آتش در ساعت 4 صبح ساختمان 3 طبقه را در بر گرفت .
کارشناسان جنایی به محل اعزام شده تا گزارشات موثق مبنی بر درگیری میهمانان قبل از آتش سوزی را مورد بررسی قرار دهند.
در این میان یک دانشجوی 20 ساله و یکی از شاهدین اصلی ماجرا بشدت دچار سوختگی شده و با 2 نفر دیگر در بیمارستان محلی بستری شده اند.
گفته می شود از 12 دانشجوی ساکن خانه مذکور 10 نفرشان در میهمانی شرکت داشته که همگی زنده مانده اند و جشن مذکور نیز بخاطر بیست و یکمین سال تولد یکی از دانشجویان ساکن خانه برگزار شده بود.
بدلیل سوختگی زیاد هویت قربانیان هنوز مورد شناسایی قرار نگرفته است.
2 نیروی آتش نشان نیز در حین خاموش کردن آتش زخمی شده که در مرکز پزشکی گرانت بستری شدند.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر