jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۲۲۱۱۱   ۱۵ فروردين ۱۳۸۲  |  ۱۶:۵۱

جام جم آنلاین - قاتلی که به اتهام ربودن و قتل دانشجوی جوانی در کلرادو محاکمه می شد ، پس از اعتراف در برابر قاضی از سوی هیئت منصفه به حبس ابد محکوم شد.آسوشیتدپرس از نورت کولینز گزارش داد

: جیسون کلاوسون پذیرفت که با لباس جعلی خود را به شکل مامور پلیس درآورده و در 18 ژانویه امسال لیسی میلر را ربوده است .
وی افزود: پس از دزدیدن لیسی که دانشجوی سال دوم دانشگاه کلرادوی شمالی بود ، وی را به غرب نورت کولینز برده و پس از تجاوز او را کشته است .
جسد لیسی 8 روز بعد توسط ماموران پلیس محلی کشف شد. مادر لیسی میلر با حضور در دادگاه و شنیدن حکم گفت : عدالت پس از مرگ دخترش برای او بی معنی است چرا که باید جلوی وقوع قتل گرفته می شد.
او در حالی که گریه می کرد ، افزود: دخترش لیسی آرزو داشته معلم مدرسه ابتدایی شود و با شوق فراوان به درس خواندن ادامه می داده است.
وی در برابر کانال تلویزیونی ونور گفت : عدالت واژه ای زیباست اما دیگر به درد لیسی و او نمی خورد.
در هر حال ، کلاوسون که شغلش گارد امنیتی بود به حبس ابد بدون آزادی مشروط محکوم شد.
وی در برابر قاضی گفت که با انگیزه های نامشروع دست به قتل لیسی زده است .
پلیس جنایی با ارائه مدارک گفت : دختر 20 ساله با ضربات متعددی که بر سر و گردنش وارد شده ، جان سپرده است و کلاوسون که از موادمخدر استفاده می کرده هنگام وقوع جرم هشیاری کافی نداشته است .
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر