jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۲۱۹۲۶   ۲۷ اسفند ۱۳۸۱  |  ۲۳:۰۱

پخش شبکه های سراسری صداوسیما بر روی شبکه اینترنت از دیروز طی مراسمی با حضور رئیس سازمان صداوسیما و مسوولان معاونت فنی در امور بهره برداری این سازمان رسما آغاز شد.

به گزارش خبرنگار ما ، دکتر علی لاریجانی دیروز پس از بازدید از مرکز نودال دیتای سازمان صداوسیما و افتتاح مرکز کنترل فنی در حوزه معاونت فنی در امور بهره برداری ، از نزدیک از شیوه فعالیت هر یک از این واحدها مطلع شد. برنامه های شبکه های مختلف سراسری رادیو و تلویزیون از این پس بر روی شبکه جهانی اینترنت به نشانی Live.IRIB.IR به صورت زنده قابل دریافت است . سیستم های عامل و سکوهای پردازش این سیستم از نوع قوی ترین سیستم های رایج در جهان است و شبکه های مختلفی همچون یاهو، سونی و بسیاری از سایتهای پرکار دنیا از همین سیستم استفاده می کنند. این سیستم محدودیت کاربر ندارد و با پهنای باند بالا، می تواند خدمات خود را به کاربران متعددی ارائه کند. امنیت این سیستم نیز به وسیله «فایروال »هایی که از سوی متخصصان داخلی طراحی و ساخته شده است ، تامین می شود که این فایروال ها با بالاترین استانداردهای بین المللی تطبیق داده شده است . بنابراین گزارش ، طی طرح آتی این معاونت در 6ماه اول سال 82 ، برنامه های همه شبکه های رادیو و تلویزیونی استانی و محلی نیز بر روی شبکه اینترنت ارائه خواهد شد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقطه طلایی

نقطه طلایی

یک) عکس را خیلی وقت است گذاشته‌ام. جایی که همیشه جلوی چشمم باشد. پشت عکس، بابا با خودکار آبی و خط شکسته نستعلیق نوشته: «باغ اکبرآقا- نوروز۱۳۶۵ - با محمدمهدی جان».

از دکتر نجیب تا دکتر غنی

از دکتر نجیب تا دکتر غنی

حملات و ترورهای مرگبار در سراسر افغانستان به امری روزمره بدل شده‌است. هر کسی هم می‌تواند هدف باشد.

رشته ‌کوه‌هایی به نام پدر

رشته ‌کوه‌هایی به نام پدر

از یک سنی به بعد، دیگر شخص و انسان نیستند. تبدیل می‌شوند به یک مفهوم. یک مکتب، یک تفکر. بعضی وقت‌ها با یک من عسل نمی‌شود خوردشان.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
یک عصر متفاوت

در مرحله نیمه‌نهایی عصرجدید چه اتفاقاتی افتاد؟ به همراه جزئیاتی از چگونگی برگزاری مرحله پایانی

یک عصر متفاوت

پیشخوان

بیشتر