jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۲۱۳۰۰   ۱۲ اسفند ۱۳۸۱  |  ۲۲:۲۰

با وجود آن که تولیدات داخلی تجهیزات پزشکی با بسیاری از مشابه های خارجی از لحاظ کیفیت قابل رقابت است ، واردات بی رویه این کالاها تولید داخلی را تهدید می کند.

رئیس ستاد برگزاری هشتمین نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی با اعلام این مطلب افزود: اکنون برخی از تولیدات ساخت داخل در زمینه پزشکی علاوه بر تامین نیاز کشور، به خارج نیز صادر می شود و به همین دلیل دولت باید بیشتر از آن حمایت کند. دکتر حسین سلمان زاده ، ایجاد سود و عوارض گمرکی متناسب ، جلوگیری از واردات بی رویه بویژه از مجاری غیررسمی ، حذف بروکراسی اداری و تزریق نقدینگی را از جمله راههای حمایت از صنعت تولید تجهیزات پزشکی عنوان کرد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقطه طلایی

نقطه طلایی

یک) عکس را خیلی وقت است گذاشته‌ام. جایی که همیشه جلوی چشمم باشد. پشت عکس، بابا با خودکار آبی و خط شکسته نستعلیق نوشته: «باغ اکبرآقا- نوروز۱۳۶۵ - با محمدمهدی جان».

معاملات ربوی و نظم عمومی

معاملات ربوی و نظم عمومی

مشاهدات عینی و نتایج حاصل از رصد فضاهای مجازی، حکایت از افزایش تبلیغات برای اعطای وام‌هایی دارد که سرمایه‌گذاران ناشناس روی اموال منقول و غیرمنقولی همچون ملک، خودرو، طلا، سکه، ارز و حتی سیمکارت به متقاضیان ارائه می‌کنند.

ویروس جهش‌یافته زیر ذره‌بین

ویروس جهش‌یافته زیر ذره‌بین

آخرین خبرها درباره تغییرات وضعیت کرونا در کشور از این حکایت دارد که این روزها ۹شهر خوزستان، در وضعیت قرمز قرار دارد و به‌تازگی هم اولین فرد مبتلا به ویروس جهش‌یافته انگلیسی در استان قزوین، جان خود را از دست داد.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر