jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۲۰۹۳۱۳   ۲۵ مهر ۱۳۸۷  |  ۱۲:۰۲

رئیس فراکسیون المستقبل لبنان شب گذشته پس از دیدار با رئیس جمهور این کشور اظهار داشت که دیدار وی با دبیرکل حزب الله لبنان در اسرع وقت برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از شبکه تلویزیونی المنار، سعد الحریری خاطرنشان کرد: دیدار با سید حسن نصرالله انجام خواهد شد و مسائل امنیتی دلیل انجام نشدن آن تاکنون بوده است.

وی افزود: اجازه بدهید در مورد این دیدار سخن نگوییم زیرا امنیت سید حسن نصرالله بسیار برای ما مهم است همانطور که امنیت من برای وی بسیار مهم است. بنابراین موضوع امنیتی میان ما و سرویس های امنیتی در حال بررسی است و ان شاء الله این دیدار در سریعترین وقت ممکن انجام خواهد شد.

رئیس فراکسیون المستقبل در ادامه برقراری روابط دیپلماتیک میان سوریه و لبنان را یک دستاورد سیاسی برای لبنان و گامی مثبت دانست و تصریح کرد: برقراری رابطه با سوریه یک درخواست لبنانی و به طور اساسی یکی از درخواست های جریان 14 مارس بوده است.

 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
افزایش قدرت بازدارندگی مقاومت

افزایش قدرت بازدارندگی مقاومت

اعلام آتش‌ بس از سوی کابینه نتانیاهو، آن هم پس از 11روز کودک‌کشی و بمباران همه نقاط فلسطین توسط رژیم‌صهیونیستی، پیروزی بزرگی برای فلسطینیان محسوب می‌شود.

نان در خون مردم زدن

نان در خون مردم زدن

«این که آنها آتش‌ بس یکطرفه اعلام کنند و تجاوزها و کشتارهایشان متوقف شود، خوب بوده اما کافی نیست. مساله اصلی قدس است.»

آسمان ابری کابل

آسمان ابری کابل

یک: «ما هزاره‌ها را پنجاه‌پنجاه و صدتاصدتا می‌کشیم و چنان مرموز هم می‌کشیم که این‌ها نمی‌دانند از کجا زده شدند.» اینها را عبدالمنان نیازی گفته است، پس از آنکه مذهب هزاره‌ها، یعنی تشیع را «دروغین» خواند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر