jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۰۷۸۲۰   ۱۷ مهر ۱۳۸۷  |  ۰۰:۵۹

گروه حوادث: 3 شرور که پس از سرقت یک دستگاه خودروی پراید، تحت تعقیب پلیس قرار گرفتند و هنگام فرار، با مرد رهگذری تصادف کردند، دستگیر شدند. به گزارش خبرنگار جام‌جم، یک ماه قبل مردی با مراجعه به مرکز پلیس تهران، از سرقت خودروی پرایدش از سوی 3 مرد مسافرنما خبر داد و گفت: با خودرویم در حال عبور از یکی از محله‌های غرب تهران بودم که 3 مرد جوان به عنوان مسافر از من درخواست کردند آنها را به طور دربست به شمال‌غرب تهران برسانم که پس از توافق بر سر کرایه، آنها سوار خودرو شدند و به سمت مقصد حرکت کردم. وی افزود: در میانه راه آنها با چاقو تهدیدم کردند، سپس با کتک زدن من، خودرویم را به سرقت بردند و مرا در حاشیه خیابان رها کردند.

پس از این شکایت، ماموران با اطلاعاتی که از شاکی به دست آوردند، به چهره‌نگاری رایانه‌ای از سارقان پرداختند و جستجو برای یافتن آنها  آغاز شد تا این که 2 روز بعد، به مرکز پلیس خبر رسید که سارقان با مشاهده گشت پلیس در یکی از محله‌های تهران، هنگام فرار، با مرد رهگذری تصادف کرده و پس از مجروح کردن وی، متواری شده‌اند. با به دست آمدن این اطلاعات، ماموران به بیمارستانی که مرد رهگذر در آن بستری بود، اعزام شدند و معلوم شد وی بر اثر تصادف بیهوش شده و قادر به صحبت کردن نیست. با تحقیق از شاکی در مرحله بعد  مخفیگاه  سارقان شرور مورد شناسایی قرار گرفت  و آنها در یک اقدام ضربتی در مخفی گاه خود شناسایی  و دستگیر شدند.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یقینا «خیر» است

یقینا «خیر» است

نشست خبری آقای رئیسی به عنوان رئیس‌ جمهور منتخب در فاصله کوتاه بعد از پیروزی در رقابت‌ های انتخاباتی آن هم با حضور تعداد زیادی از خبرنگاران داخلی و خارجی که به طور معمول سوالات چالش‌ برانگیز در حوزه‌های بین‌المللی و موضوعات مرتبط با سیاست داخلی ایران را مطرح می‌کنند، در نوع خود حاکی از شجاعت بالای اوست.

همان امام رضایی که داشتم، دارم

همان امام رضایی که داشتم، دارم

بارها وقتی پسرم یا دخترم در حیاط و روی مرمرهای خنک و تمیز صحن‌تان بدو بدو می‌کردند، همان‌طور که یک چشمم به گنبد شما بود و یک چشمم به بچه‌ها که گم نشوند و سکندری نخورند و نیفتند، به این فکر می‌کردم یعنی همین‌ قدری که مشهد رفتن کودکی‌های ما کیف می‌داد، مشهد رفتن اینها هم کیف می‌دهد؟ همان‌قدر به ما که خوش می‌گذشت به اینها هم خوش می‌گذرد یا نه؟

توسعه تجارت از طریق دیپلماسی اقتصادی

توسعه تجارت از طریق دیپلماسی اقتصادی

دولت یازدهم و دوازدهم تمام تمرکز خود را روی حوزه خارجی، دیپلماسی سیاسی و پیش‌بردن قرارداد برجام گذاشت که این امر نیز صرفا وعده‌ای بیش نبود، به‌طوری‌که در هشت سال گذشته شاهد آن بودیم که در وضعیت اقتصادی کشور، وضعیت اشتغال و معیشت مردم گشایشی به‌وجود نیامد و حتی سفره مردم نیز کوچک‌تر شد و در کنار کاهش ارزش پول ملی اغلب خانوارها قدرت خرید خود را از دست دادند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر