jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۰۴۶۵۲ ۰۲ مهر ۱۳۸۷  |  ۰۰:۱۰

گروه سلامت: دانشمندان ترکیباتی در هندوانه یافته‌اند که سبب اتساع خونی و افزایش میل جنسی می‌شود. رئیس مرکز تحقیقات علمی دانشگاه تگزاس می‌گوید: هرچه بیشتر درباره هندوانه تحقیق می‌شود، به خواص دارویی بیشتر آن پی می‌بریم. به گفته دکتر پتیل، ریزمغذی‌های موجود در هندوانه، ترکیبات طبیعی هستند که نقش فعالی در واکنش‌های شیمیایی مفید بدن به عهده دارند.

وی می‌افزاید: «آرژنین» موجب افزایش اکسید نیتریک متسع‌کننده عروق می‌شود که برای درمان اختلالات جنسی و افزایش میل جنسی موثر است.

افزایش اکسید نیتریک در درمان آن دسته از اختلالات روانی که به روان شدن جریان خون نیاز دارد، کمک می‌کند.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر