jamejamonline
دانش عمومی کد خبر: ۲۰۲۲۲۱   ۲۵ شهريور ۱۳۸۷  |  ۱۱:۵۲

جشنواره ملی طرح‌های پژوهشی «ابوریحان بیرونی» اسفند‌ سال جاری به همت مرکز افکار‌سنجی دانشجویان ایران وابسته به جهاد دانشگاهی برگزار می‌شود.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از روابط عمومی جهاد دانشگاهی ، این جشنواره به منظور معرفی طرح‌های تحقیقاتی برگزیده در حوزه افکارسنجی و در 5 بخش تحقیقات بازار ، مطالعات سیاسی و رفتار انتخاباتی، مطالعات اجتماعی و فرهنگی، مطالعات شهری و مطالعات پایه برگزار می‌شود.

در بخش ویژه این جشنواره نیز همه‌ی طرح‌های پژوهشی مرتبط با موضوع نوآوری و شکوفایی معرفی و مورد تقدیر قرار خواهند گرفت.

این گزارش حاکی است شناساندن روش‌ها و متدهای تحقیقاتی کمی، آشنایی با موضوعات محورهای نظرسنجی و سنجش افکار ، معرفی طرح‌های پژوهشی و پژوهشگران برتر ، کمک به ارتقای شأن و منزلت علمی و اجتماعی پژوهش‌های افکار سنجی و ترغیب و تشویق پژوهشگران از مهمترین اهداف این جشنواره عنوان شده است.

‌علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود را حداکثر تا 15 آذر‌ امسال به دبیرخانه این جشنواره واقع در خیابان انقلاب اسلامی، خیابان فخر زاری، خیابان شهدای ژاندارمری، پلاک 172 طبقه اول ارسال کنند.

متقاضیان شرکت در این جشنواره برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به پایگاه اینترنتی مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا) به نشانی www.ispa.ir مراجعه و یا با شماره‌تلفن‌های 9 ـ 66971196 تماس حاصل کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
طراحی کی۱۲۵ با پژو ۲۰۰۸ ارتباطی ندارد

طراحی کی۱۲۵ با پژو ۲۰۰۸ ارتباطی ندارد

در پی انتشار گزارش روزنامه جام‌جم در چهارم دی ۹۹ با عنوان «یک فیس‌لیفت جدید» که به بررسی آرای کارشناسان درباره محصول جدید ایران‌خودرو (خودروی تارا) می‌پرداخت، کیانوش پورمجیب، معاون تحقیقات،‌ طراحی و تکوین محصول ایران‌خودرو در گفت‌و‌گو با جام‌جم ضمن اشاره به به برخی ویژگی‌های مهم خودروی تارا، هرگونه ارتباطی بین طراحی خودروی کراس‌اور کی۱۲۵ (K۱۲۵) که قرار است به‌زودی رونمایی شود با پژو ۲۰۰۸ را رد کرد.

عزم ملی، واکسن ملی

عزم ملی، واکسن ملی

دیروز واکسن کرونای تولید کشور به اولین داوطلبان تزریق شد. باید بدانیم کشورهای اندکی در جهان وجود دارند که به دانش تولید واکسن دست پیدا کرده‌اند.