jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۲۰۲۱۵۳   ۲۴ شهريور ۱۳۸۷  |  ۱۷:۴۳

رئیس گروه پیش دبستانی و ابتدایی تهران گفت: جشن آغاز سال تحصیلی حدود صد هزار دانش آموز پایه اول ابتدایی "جشن شکوفه ها" سه شنبه 26 شهریور در حدود 1600 دبستان پایتخت برپا می شود.

به گزارش واحد مرکزی خبر،  امیرحسین ملکی افزود : هدف از برگزاری این مراسم ایجاد فضایی جذاب وخاطره انگیز برای این دانش آموزان درآغاز سال تحصیلی ، آگاه کردن آنان از قوانین و آشنایی با محیط مدرسه است.

وی گفت: همچنین با توجه به نگرانی برخی اولیا از نخستین حضور فرزندشان در مدارس ،زمینه آشنایی اولیا و معلمان فراهم و با رفع نگرانی آنان تا زمان بازگشایی رسمی مدارس در ابتدای مهر، چنین مشکلاتی به حداقل کاهش می یابد.

رئیس گروه پیش دبستانی و ابتدایی تهران افزود: با توجه به همزمانی جشن شکوفه ها با شب میلاد فرخنده امام حسن مجتبی (ع) برنامه های شادی مانند اجرای نمایش عروسکی ، مسابقه و بازیهای گروهی برای این روز تدارک دیده شده است.

جشن آغاز سال تحصیلی دانش آموزان پایه اول ابتدایی در شهر تهران " جشن شکوفه ها " با حضور وزیر آموزش و پرورش در یکی از مدارس پایتخت برگزار می شود.
 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقطه طلایی

نقطه طلایی

یک) عکس را خیلی وقت است گذاشته‌ام. جایی که همیشه جلوی چشمم باشد. پشت عکس، بابا با خودکار آبی و خط شکسته نستعلیق نوشته: «باغ اکبرآقا- نوروز۱۳۶۵ - با محمدمهدی جان».

معاملات ربوی و نظم عمومی

معاملات ربوی و نظم عمومی

مشاهدات عینی و نتایج حاصل از رصد فضاهای مجازی، حکایت از افزایش تبلیغات برای اعطای وام‌هایی دارد که سرمایه‌گذاران ناشناس روی اموال منقول و غیرمنقولی همچون ملک، خودرو، طلا، سکه، ارز و حتی سیمکارت به متقاضیان ارائه می‌کنند.

ویروس جهش‌یافته زیر ذره‌بین

ویروس جهش‌یافته زیر ذره‌بین

آخرین خبرها درباره تغییرات وضعیت کرونا در کشور از این حکایت دارد که این روزها ۹شهر خوزستان، در وضعیت قرمز قرار دارد و به‌تازگی هم اولین فرد مبتلا به ویروس جهش‌یافته انگلیسی در استان قزوین، جان خود را از دست داد.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر