jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۹۷۲۷   ۰۲ بهمن ۱۳۸۱  |  ۲۱:۴۹

همسر مردی که پس از 4سال اقامت در استرالیا، همراه خانواده اش قصد داشت به کشور بازگردد ، گفت حاضر نیست بازگردد.

به گزارش خبرنگار ما، سال 77، مرد ایرانی به بهانه کار، عازم استرالیا شد و پس از 7ماه اقامت در این کشور، وقتی توانست به عنوان راننده تاکسی مشغول کار شود، با ارسال دعوتنامه ای به ایران ، از همسر جوانش خواست به او بپیوندد. همسر مرد به استرالیا عزیمت کرد و آنها پس از 2سال زندگی در این کشور، صاحب یک فرزند پسر شدند. با سپری شدن 4سال از حضور آنها در استرالیا، مرد جوان پس از مواجهه با برخی مشکلات که برای اتباع بیگانه وجود داشت ، از همسرش خواست به ایران بازگردند، اما او با این درخواست مخالفت کرد و گفت به هیچ قیمتی حاضر نیست به ایران بازگردد. در پی مشاجره لفظی زن و شوهر، مرد با مراجعه به اداره حقوقی اتباع بیگانه در استرالیا، از مسوولان آن اداره درخواست کرد همسرش را از استرالیا اخراج کنند، اما این درخواست پذیرفته نشد و مرد ناچار شد تنها به ایران برگردد. گزارش حاکی است ، مرد ایرانی پس از حضور در ایران و مراجعه به بستگان همسرش ، از آنها خواست دخترشان را وادار کنند به کشور بازگردد، اما آنها به این موضوع توجه نکردند و گفتند او اخلاق پسندیده ای ندارد و دخترشان تصمیم دارد از او جدا شود. در پی این ماجرا، مرد جوان با مراجعه به شعبه 1604جنایی تهران ، در شکایتی عنوان کرد همسر او به تحریک بستگانش او را در استرالیا ترک کرده و او خواهان باز پس گیری فرزند خود است . با مطرح شدن این شکایت ، در شعبه 1604جنایی تهران ، قاضی علی نظری ، دستور قضایی لازم را صادر کرد و موضوع برای پیگیری به اینترپل (پلیس بین الملل) ارجاع شد. مرد شاکی ، هنگام خروج از دادگاه به قاضی گفت : تصور می کردم رویای شیرین در انتظار من است ، اما همه چیزم را از دست دادم و حالا نمی دانم چه سرنوشتی در انتظار فرزند من است و برای او، آن هم در کشوری غریب چه آینده ای رقم خواهد خورد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر