jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۹۴۸۴   ۲۷ دی ۱۳۸۱  |  ۲۱:۴۰

جمعیت خشمگین در اکوادور ، جوانی را که به تجاوز جنسی متهم شده بود ، به طرز فجیعی به قتل رساندند.

این جوان 23ساله در شهر کایامبه واقع در شمال کیتو، پایتخت اکوادور به اتهام تجاوز جنسی از سوی پلیس بازداشت و زندانی شده بود. روزنامه محلی «ال اونیورسو» در این زمینه گزارش داده است که جمعیت خشمگین به سوی بازداشتگاه پلیس هجوم بردند و متهم را از سلول خود خارج کرده ، دست و پایش را بستند و سپس او را با ضربات چوب و سنگ بشدت مجروح کردند و با ریختن بنزین ، پیکر وی را به آتش کشیدند. براساس این گزارش ، پلیس توانست با مداخله در این ماجرا، جسد نیمه جان متهم را از دست مهاجمان خارج کرده و آتش را که بدن وی را فرا گرفته بود، خاموش کند. پلیس سپس فرد مجروح را به بیمارستان انتقال داد، اما گروه دیگری از مردم خشمگین به بیمارستان هجوم بردند و پیکر او را به وسط خیابان آورده و پیش از رسیدن پلیس ، او را به قتل رساندند.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر