jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۱۹۰۹۵۱   ۰۳ مرداد ۱۳۸۷  |  ۱۷:۱۲

هموسکشوالیسم روایت جریان پیچیده‌ای است که تقریبا 74 سال پیش در جنوب آمریکا پایه‌ریزی شد و هم‌اکنون در بسیاری از کشورهای غربی نهادهای بسیاری وجود دارند که از مکتب فاسد هموسکشوالیسم یا همان همجنس‌بازی نه‌تنها حمایت می‌کنند بلکه سازماندهی آن را به عهده دارند.

این روایت کثیف در برخی کشورهای اروپایی تا آنجا پیش رفته که جزو قوانین رایج آن کشورها به شمار می‌رود و با تبلیغات بسیار در این حوزه تشکیلات بسیار پیچیده را برای خود پدید آورده‌اند.

بیماری که مرد و زن نمی‌شناسد

هموسکشوالیسم که در حقیقت همان گرایش جنسی مرد یا زن به جنس موافق است نوعی اختلال روانی بسیار خطرناک می‌باشد که در اکثر موارد می‌توان دلیلی برای این اختلال جنسی در فرد پیدا کرد که در ادامه به آن اشاره می‌کنیم.

شاید کمی سخت باشد که بتوان گفت این اختلال از چه سنی آغاز می‌گردد اما معمولا سن بلوغ زمانی است که فرد مبتلا متوجه یکسری تغییرات روحی در خود می‌شود که کم‌کم احساس می‌کند به جنس موافق گرایش دارد و با دیدن اندام حتی غیر برهنه وی تحریک می‌شود.

مردان  و یا زنان همجنس باز در ابتدا واهمه دارند که این خصیصه کثیف خود را نشان دهند و معمولا در خلوت خود را در تصورات هولناک ارتباط جنسی با فرد هم‌جنس مورد نظر غوطه‌ور می‌سازند. فرد همجنس‌باز سپس تلاش می‌کند تا شریک جنسی خود را به هر طریقی که شده بیابد. در اینجا وی دست به هر کاری می‌زند که شایع‌ترین این راه‌ها اینترنت، دوستی‌های خیابانی یا راه یافتن به گروه‌ها و مجالسی است که نشانی از انسانیت و خصایص انسانی در آنجا نمی‌توان یافت.

علت بیماری را کجا بجوییم؟

یافتن علت در برخورد با این بیماری مهلک روانی در حقیقت مشکل‌ترین بخش کار است چراکه پی بردن به این موضوع درمان را ساده‌تر می‌کند.

 در پاره‌ای اوقات سابقه یک واقعه تلخ در دوران کودکی مسبب اصلی است.

آزردن جنسی کودک، مشاهده صحنه تجاوز به والدین مخصوصا مادر، صحنه خیانت یکی از والدین، همه و همه حوادثی است که بیماری هولناکی را سبب می‌شود که نام آن را همجنس‌بازی نهاده‌اند.

دکتر مسعود اصغری‌

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تازه اول کار است

تازه اول کار است

دوستی صاحب‌نظر را جایی دعوت کرده بودند برای جلسه بارش افکار طرح و ایده برای سالگرد شهادت عزیز دل‌مان حاج قاسم سلیمانی.

عقب‌ نشینی مقابل قاطعیت

عقب‌ نشینی مقابل قاطعیت

استراتژی مقاومت و ایستادگی در برابر زورگویی‌ های غرب موجب عقب‌نشینی آنها در برابر مقاومت ملت ایران شده است.

ناجیان صلح در سرزمین جنگ

ناجیان صلح در سرزمین جنگ

شنبه گذشته در افغانستان روز ملی سرباز بود. بسیاری از مسؤولان آنجا هم در رثای سربازان حرف‌هایی زدند. در استان‌های مختلف محافل بزرگداشت برایشان برگزار شد.

گفتگو

بیشتر
بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

دکتر سونیا اسکندریون، متخصص جراحی زنان تأکید می‌کند بارداران از پرداختن به فعالیت‌هایی که با خطر افتادن همراه است، پرهیز کنند

بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
حراجی جراحی!

درآمد بالا و ریسک کم عمل جراحی زیبایی سبب شده برخی پزشکان برخلاف تخصص‌شان به این بازار رو بیاورند

حراجی جراحی!

پیشخوان

بیشتر