jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۱۹۰۹۵   ۱۷ دی ۱۳۸۱  |  ۲۱:۰۶

روز گذشته در سی و پنجمین سالگرد درگذشت جهان پهلوان تختی ، دوستداران و علاقه مندان تختی یک بار دیگر بر مزار این قهرمان و پهلوان نامی و اسطوره ورزش ایران زمین در گورستان ابن بابویه در شهر ری

گرد آمدند و خاطره و حماسه های جاودانه آن بزرگمرد را گرامی داشتند. در مراسم امسال که باشکوهتر از سالهای پیش و با شور و حال خاصی برگزار شد، گروه کثیری از مردم ، ورزشکاران ، هنرمندان ، پیشکسوتان ورزش ، دانشجویان و دانشگاهیان و مسوولان ورزش حضور داشتند. در مراسم سالگرد درگذشت جهان پهلوان تختی که با شکوه خاصی و در یک فضای روحانی و معنوی برگزار شد، چند تن از همرزمان و همدوره های جهان پهلوان تختی از جمله حسین عرب ، محمود ملاقاسمی ، خیرالله امیری ، ناصر محمدی ، علی اکبر حیدری و همچنین چند تن از اعضای خانواده جهان پهلوان از جمله مهدی تختی ، برادر وی و بابک تختی تنها یادگار جهان پهلوان تختی حضور داشتند. همچنین محمد رضا طالقانی سرپرست فدراسیون کشتی ، امیر رضا خادم ، قهرمان سابق جهان و بازیهای المپیک و رئیس قبلی فدراسیون کشتی و عباس جدیدی ، قهرمان اسبق جهان و المپیک از جمله شرکت کنندگان در این مراسم بودند.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

 شاید این سوال اهالی فوتبال و به ویژه هواداران پرسپولیس بی جواب بماند که آیا مستحق‌تر از پرسپولیس برای میزبانی گروه E رقایت های لیگ قهرمانان وجود داشت؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر