jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۱۸۹۶۱۸   ۲۹ تير ۱۳۸۷  |  ۰۰:۲۲

مهر: در هفته‌ای که گذشت مراسم چهلمین روز درگذشت زنده‌یاد نادر ابراهیمی برگزار شد؛ ابراهیمی در سال‌های ریاست محمدعلی زم همکاری گسترده‌ای را با حوزه هنری آغاز کرده بود که به همین مناسبت حوزه هنری قصد دارد مراسمی را برای گرامیداشت مرحوم نادر ابراهیمی برگزار کند.این مراسم با عنوان یاد استاد، پنجم مرداد ماه 87 از ساعت 30/17 در تالار مهر حوزه هنری برگزار خواهد شد.مراسم یادشده با همکاری مرکز آفرینش‌های ادبی حوزه و کانون هنرمندان رواق برگزار خواهد شد.

بررسی شعر «نزار قبانی» در خانه هنرمندان‌

فارس: احمد پوری در هفتمین شب شعر نشر چشمه، شعر و زندگی نزار قبانی، شاعر معاصر عرب را بررسی می‌کند.

وی در هفتمین شب شعر نشر چشمه  و ماهنامه‌ ادبی «نافه» سخنرانی خواهد کرد.هفتمین شب شعر چشمه دوشنبه 31 تیر ساعت 15 در خانه‌ هنرمندان ایران برگزار می‌شود.

سومین کنگره سراسری غزل معاصر برگزار می‌شود

ایسنا: سومین کنگره سراسری غزل معاصر ایران پس از چند سال برگزار نشدن امسال برگزار می‌شود.جلیل واقع‌طلب، دبیر کنگره‌ با اعلام این خبر  گفت: سومین کنگره سراسری غزل معاصر ایران در دو محور آزاد و آیینی  هنری از سوی واحد شعر هیات هنری پاسداشت عاشورا مهرماه امسال در شهرستان رشت برگزار خواهد شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سامانه‌ حمایت از خانواده زندانیان

سامانه‌ حمایت از خانواده زندانیان

در برنامه تحولی قوه‌ قضاییه، رسیدگی به امور خانواده زندانیان به عنوان یک اولویت مورد توجه متولیان است و این مهم موجب شده سازمان زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور، یکی از مأموریت‌های محوری خود را به مساله رسیدگی به امور خانواده زندانیان اختصاص دهد و در این مسیر برنامه و امکاناتی را در دستور کار دارد.

دستمان پر است

دستمان پر است

با توجه به بازدیدی که چند روز گذشته از سوی کمیسیون امنیت ملی و انرژی مجلس از مراکز هسته‌ای کشورمان صورت گرفت باید به این نکته مهم اشاره کنم که اگر اسرائیل یا آمریکا دست به ترور و به شهادت رساندن دانشمندان هسته‌ ای کشورمان می‌زنند، به این معنی است که به دانش هسته‌ای آن هم به شکل تمام و کمال آن دست یافته‌ایم و همین موضوع یعنی منابع انسانی و دانشمندان هسته‌ای کشورمان برگ برنده جمهوری اسلامی هستند.

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

پس از وقوع حادثه روز یکشنبه ۲۲فروردین در تاسیسات‌ هسته‌ ای نطنز و در شرایطی که افکار عمومی در انتظار اتخاذ موضعگیری محکم و قاطع مسؤولان بود، مشاور رئیس‌جمهور در اظهارنظری در فضای مجازی نوشت: «آیا باید پاسخ قطع برق در نطنز را با قطع مذاکرات در وین داد؟»

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر