jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۱۸۸۹۵۱   ۲۸ تير ۱۳۸۷  |  ۱۴:۰۰

در نخستین روز مسابقات جهانی تکواندو دانشجویان - بلگراد

"نصرآزادانی" به مدال طلا رسید

نخستین روز از مسابقات جهانی تکواندو دانشجویان با کسب یک مدال طلا برای نمایندگان ایران همراه بود. به گزارش ایسنا، رقابت‌های تکواندو دانشجویان جهان با حضور 270 تکواندوکار از 42 کشور جهان از روز پنج‌شنبه در صربستان آغاز شده است که در نخستین روز نمایندگان اوزان اول و پنجم مردان به مصاف حریفان رفتند.

در دیدارهای وزن اول، علیرضا شکوری پس از پیروزی 7 بر 3 مقابل حریف بلغار، در دومین مسابقه با حساب 12 بر 10 مقابل ترکیه مغلوب و از دور مسابقات حذف شد.

در رقابت‌های وزن پنجم علیرضا نصر آزادانی، به ترتیب حریفانی از اسلوونی، اسپانیا، چین و ترکیه را مغلوب کرد و به فینال رسید.

وی در این مرحله پس از تساوی با حریف کره‌ای در وقت قانونی مسابقه، در راند طلایی بر وی غلبه کرد و مدال طلای وزن پنجم را بدست آورد.

در بخش مسابقات بانوان نیز نازیلا نظامی، پس غیبت حریف کنیایی خود در دور اول، به مرحله دوم راه یافت و توانست حریف لهستانی را شکست دهد.

وی در ادامه برابر تکواندوکاری از چین تایپه با نتیجه چهار بر یک مغلوب و از گردونه رقابت‌ها حذف شد.

امروز (جمعه) در دومین روز مسابقات، رقابت‌های اوزان ششم و هشتم مردان برگزار می‌شود که روح اله طالبی و حسین تاجیک به ترتیب با قرعه استراحت و مصاف با حریف چینی روبرو هستند.

در بخش بانوان نیز "شهره خلج‌زاده" با حریف برزیلی مصاف خواهد کرد.


 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

 شاید این سوال اهالی فوتبال و به ویژه هواداران پرسپولیس بی جواب بماند که آیا مستحق‌تر از پرسپولیس برای میزبانی گروه E رقایت های لیگ قهرمانان وجود داشت؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر