jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۱۸۸۶۰۴   ۲۴ تير ۱۳۸۷  |  ۰۰:۱۱

رادیو قرآن: در برنامه «زندگی با قرآن» دکتر جلالی ساعت 9 صبح به بررسی مباحث روان‌شناسی خانواده به استناد آیات و روایات می‌پردازد. «مروارید احکام» برنامه دیگری است که ساعت 45/17 به کارشناسی حجت‌الاسلام والمسلمین مهاجری موضوع آشنایی نسل نوجوان و جوان را با مسائلی که در دوران بلوغ برای آنها اتفاق می‌افتد و تکلیفی که به عهده آنهاست، بررسی می‌کند.

استغفار از نگاه امام جواد(ع)‌

رادیو معارف: ساعت 30/11 آیت‌الله استادی در برنامه «بر بال سخن» درباره موضوع استغفار از نگاه امام جواد(ع)‌ سخنرانی می‌کند و حجت‌الاسلام والمسلمین وحدتی بشیری، ساعت 50/18 در برنامه فقه در آیینه پژوهش، به بررسی پایان‌نامه‌های فقهی با موضوع مالکیت فکری می‌پردازد.

عملکرد کمیسیون روابط عمومی بانک‌ها

رادیو فرهنگ: در برنامه «جامعه ایران» ساعت 7 صبح موضوع پاسداشت منابع طبیعی در سفرهای تابستانی بررسی می‌شود. برنامه «هنر هشتم» هم ساعت 11 با حضور محمدرضا غفوری‌فرد، دبیر کمیسیون روابط عمومی بانک‌ها و هوشمند سفیدی، عضو انجمن روابط عمومی‌ها به اطلاع‌رسانی از عملکرد کمیسیون روابط عمومی بانک‌ها، تصمیم‌گیری و افق پیش رو می‌پردازد. «هفت اقلیم» برنامه دیگری است که ساعت 20/19 با دعوت از ملیحه سعیدی آهنگساز و نوازنده قانون به بررسی آهنگسازی و تک‌نوازی آثارش می‌پردازد. برنامه «حماسه جاویدان» هم امشب ساعت 23 به مناسبت چهلمین روز درگذشت نادر ابراهیمی، نویسنده و فیلمنامه‌نویس با دعوت از مصطفی رحماندوست و شکوفه لطفی درباره شخصیت هنری ابراهیمی گفتگو می‌کند.

بیمه‌های رایگان منازل

رادیو تجارت: برنامه «امید ایران» در ادامه برنامه‌های قبلی خود به بررسی پتانسیل‌های تجاری و اقتصادی استان گیلان می‌پردازد. رئیس سازمان بازرگانی استان گیلان امروز ساعت 11 مهمان این برنامه است و به پرسش‌های شنوندگان پاسخ می‌دهد. «سوی توسعه» برنامه دیگری است که ساعت 35/11 به بررسی شرکت‌های پتروشیمی در بورس براساس اصل 44 قانون اساسی می‌پردازد،‌ مهدی آقاجانی عضو هیات مدیره پتروشیمی، دکتر زادمهر، معاون شرکت پتروشیمی و دکتر بیژن عبدی درباره موضوع برنامه گفتگو می‌کنند. برنامه «سرمایه فردا» هم ساعت 15/13 به بررسی موضوع بیمه‌های رایگان منازل می‌پردازد. حسینی مقدم، کارشناس بازار بورس و اوراق بهادار و براتی‌، معاون فیزیکی آتش‌نشانی از مهمانان این برنامه‌اند.

تاثیر متقابل سینما و ورزش

رادیو ورزش: برنامه «جهان ورزش» امروز ساعت 9 صبح به طور زنده به گفتگو با مسوولان فدراسیون فوتبال و آخرین خبرهای اردوی تیم ملی فوتبال در اسپانیا می‌پردازد. آخرین اخبار دنیای فوتبال و بررسی هفته دوم مسابقه‌های لیگ برتر فوتبال از موضوع‌های این برنامه است. «صدا، حرکت» برنامه دیگری است که امروز ساعت 30/14 به بررسی ارتباط سینما و ورزش و فیلم‌هایی که در قالب ورزش ساخته شده، می‌پردازد. تحلیل فیلم‌های ورزش و تاثیر متقابل سینما و ورزش بخش دیگری از این برنامه است.

مراقبت‌ از پروتزهای دندانی

رادیو سلامت: در برنامه «فراسو» امروز ساعت 15/8 دکتر طبری، د ندانپزشک درباره موضوع مراقبت از پروتزهای دندانی بحث می‌کند و ساعت 11 هم در برنامه «صدای مشاور» دکتر صفت، متخصص روان کودک به بررسی ADHD  می‌پردازد.

شرحی بر کتاب گاهی به آسمان نگاه کن‌

رادیو گفتگو: احمد خالصی و غلامرضا جهانی‌مقدم در برنامه «اندیشه‌های روبه‌رو» به بحث و بررسی درباره کتاب «گاهی به آسمان نگاه کن»  می پردازند که ساعت 45/22 می‌توانید بشنوید و در برنامه «نقد اقتصادی» نیز می‌توانید بررسی ساختارهای نوین اقتصادی را به کارشناسی مسعود دانشمند، عضو هیات رئیسه اتاق بازرگانی و مهدی پازوکی اقتصاددان بشنوید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکرار یک تجربه شکست خورده در عراق

تکرار یک تجربه شکست خورده در عراق

مقامات دولت جو بایدن در آمریکا از استمرار حضور خود در عراق سخن می‌گویند، هر چند می‌خواهند بخشی از این حضور را به بهانه مشورت به نیروهای عراقی صورت دهند! سوال اصلی اینجاست؛ بازیگری که خود نقش ایجادکننده بحران عراق و حامی گروه‌های تروریستی را داشته است، اکنون چگونه می‌خواهد در نقش حل‌کننده بحران در منطقه ایفای نقش کند؟! این سوال مهمی است که دموکرات‌ها و جمهوریخواهان در آمریکا و عوامل آنها در منطقه هیچ‌گاه قدرت پاسخ‌دهی به آن را ندارند.

گفتگو

بیشتر
کار ناتمام محققان با آرسیبو

مدیر عملیاتی تلسکوپ رادیویی ساردینیا در گفتگو با جام‌جم از داغ‌ترین حوزه‌های مطالعاتی در اخترشناسی رادیویی می‌گوید

کار ناتمام محققان با آرسیبو

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر