jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۱۸۷۹۷۳   ۲۳ تير ۱۳۸۷  |  ۱۴:۳۷

محمود احمدی نژاد گفت: ما نیازی به واسطه برای مذاکره با آمریکا نداریم و هر زمانی که لازم باشد به طور مستقیم با آنها مذاکره می کنیم .

دکتر احمدی نژاد امروز یکشنبه پس از نشست هیات دولت در جمع خبرنگاران در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه برخی گمانه زنی های جدید در منطقه نشان از تمایل ایران و آمریکا برای مذاکره دارد، گفت: من همانطور که قبلا نیز اعلام کرده ام ما هیچ نیازی به واسطه برای مذاکره و گفت و گو با دیگران نداریم . من قبلا هم گفته ام حاضرم با آقای بوش بصورت مستقیم گفت و گو کنم .
 
احمدی نژاد در این مصاحبه همچنین گفت: قبل از اینکه دشمنان دست خود را روی ماشه ببرند نیروهای مسلح دست آنان را قطع خواهند کرد.

رئیس حمهور با اشاره به برگزاری رزمایش پیامبر اعظم (ص) 3 تصریح کرد: این تنها بخش کوچکی از قدرت دفاعی نظام جمهوری اسلامی ایران است و در آینده در صورت نیاز بخش های بیشتری از توان دفاعی خود را در معرض دید جهانیان قرار می دهیم.

خبرنگاری از رییس جمهوری در خصوص جنگ روانی رسانه های غربی پس از رزمایش پیامبر اعظم 3 سوال کرد که وی در پاسخ، گفت: نیروهای نظامی ما در این رزمایش ضمن نشان دادن توان دفاعی کشور، توخالی بودن تهدیدهای دشمنان را به اثبات رساندند.
 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دستمان پر است

دستمان پر است

با توجه به بازدیدی که چند روز گذشته از سوی کمیسیون امنیت ملی و انرژی مجلس از مراکز هسته‌ای کشورمان صورت گرفت باید به این نکته مهم اشاره کنم که اگر اسرائیل یا آمریکا دست به ترور و به شهادت رساندن دانشمندان هسته‌ ای کشورمان می‌زنند، به این معنی است که به دانش هسته‌ای آن هم به شکل تمام و کمال آن دست یافته‌ایم و همین موضوع یعنی منابع انسانی و دانشمندان هسته‌ای کشورمان برگ برنده جمهوری اسلامی هستند.

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

پس از وقوع حادثه روز یکشنبه ۲۲فروردین در تاسیسات‌ هسته‌ ای نطنز و در شرایطی که افکار عمومی در انتظار اتخاذ موضعگیری محکم و قاطع مسؤولان بود، مشاور رئیس‌جمهور در اظهارنظری در فضای مجازی نوشت: «آیا باید پاسخ قطع برق در نطنز را با قطع مذاکرات در وین داد؟»

نکات مثبت و منفی مذاکرات وین

نکات مثبت و منفی مذاکرات وین

یک نکته مثبت و خوب مذاکرات وین این است که مسؤولان دولت با یک موضع عقلانی و مبتنی بر سیاست قطعی نظام در مذاکرات سطح کارشناسی حاضر شده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر