jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۱۸۷۹۷۳   ۲۳ تير ۱۳۸۷  |  ۱۴:۳۷

محمود احمدی نژاد گفت: ما نیازی به واسطه برای مذاکره با آمریکا نداریم و هر زمانی که لازم باشد به طور مستقیم با آنها مذاکره می کنیم .

دکتر احمدی نژاد امروز یکشنبه پس از نشست هیات دولت در جمع خبرنگاران در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه برخی گمانه زنی های جدید در منطقه نشان از تمایل ایران و آمریکا برای مذاکره دارد، گفت: من همانطور که قبلا نیز اعلام کرده ام ما هیچ نیازی به واسطه برای مذاکره و گفت و گو با دیگران نداریم . من قبلا هم گفته ام حاضرم با آقای بوش بصورت مستقیم گفت و گو کنم .
 
احمدی نژاد در این مصاحبه همچنین گفت: قبل از اینکه دشمنان دست خود را روی ماشه ببرند نیروهای مسلح دست آنان را قطع خواهند کرد.

رئیس حمهور با اشاره به برگزاری رزمایش پیامبر اعظم (ص) 3 تصریح کرد: این تنها بخش کوچکی از قدرت دفاعی نظام جمهوری اسلامی ایران است و در آینده در صورت نیاز بخش های بیشتری از توان دفاعی خود را در معرض دید جهانیان قرار می دهیم.

خبرنگاری از رییس جمهوری در خصوص جنگ روانی رسانه های غربی پس از رزمایش پیامبر اعظم 3 سوال کرد که وی در پاسخ، گفت: نیروهای نظامی ما در این رزمایش ضمن نشان دادن توان دفاعی کشور، توخالی بودن تهدیدهای دشمنان را به اثبات رساندند.
 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
اتفاقی مبارک

اتفاقی مبارک

اعلام حکم خلع‌ ید مالک متخلف هفت تپه، اتفاق میمون و مبارکی بود که متاثر از زحمات مجموعه‌هایی از نیروهای دلسوز انقلاب اسلامی بود.

مذاكرات وین و نگرانی از بهره‌برداری‌ های انتخاباتی

مذاكرات وین و نگرانی از بهره‌برداری‌ های انتخاباتی

پس از روی كار آمدن بایدن در آمریكا و امیدواری برخی جریان‌ها به تكرار تجربه‌های گذشته در مذاكره با غرب، رهبر انقلاب حرف قطعی را درباره نحوه مواجهه ایران با كشورهای عضو برجام، چنین اعلام كردند: «اگر می‌خواهند ایران به تعهدات برجامی برگردد، باید آمریكا همه تحریم‌ ها را در عمل لغو كند و ما بعد راستی‌آزمایی كنیم.»

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر