jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۱۸۷۴۶۱   ۱۹ تير ۱۳۸۷  |  ۰۰:۲۳

گروه حوادث: انتخاب موتور یک دستگاه خودروی موسو برای زندگی از سوی چند بچه گربه، برای صاحب آن دردسرساز شد. بهروز تشکر، مدیر روابط عمومی سازمان آتش‌نشانی در این‌باره به خبرنگارجام‌جم گفت: صاحب یک دستگاه خودروی موسو در شمال تهران که پس از بازگشت از مسافرت قصد استفاده از خودرو خود را داشت، با گشودن در موتور خودرو با مشاهده چند بچه گربه که این محل را برای زندگی انتخاب کرده بودند، موضوع را به ماموران آتش‌نشانی اطلاع داد.

به دنبال این تماس، ماموران با عزیمت به خیابان شریعتی با مشاهده این اتفاق نادر، 3 بچه گربه را که حاضر به ترک محل سکونت تازه خود نبودند، از این محل خارج کردند.

واژگونی تانکر 30 هزار لیتری‌

مدیر روابط عمومی سازمان آتش‌نشانی همچنین از واژگونی یک تانکر حامل سوخت خبر داد و گفت: این تانکر ساعت 30/20 روز دوشنبه در جاده آبعلی واژگون و 30 هزار لیتر گازوئیل در مسیر غرب به شرق این جاده سرازیر شد.

تشکر افزود: با اعزام سریع ایستگاه 307 آتش‌نشانی به محل، اقدامات ایمنی آغاز و سپس با استفاده از جرثقیل 25 تنی، این تانکر از محل منتقل شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نکات مثبت و منفی مذاکرات وین

نکات مثبت و منفی مذاکرات وین

یک نکته مثبت و خوب مذاکرات وین این است که مسؤولان دولت با یک موضع عقلانی و مبتنی بر سیاست قطعی نظام در مذاکرات سطح کارشناسی حاضر شده‌اند.

مصونیت جوانان از کرونا، باطل است

مصونیت جوانان از کرونا، باطل است

از ابتدای شیوع کووید ۱۹ در جهان، ناشناخته بودن ویروس کرونا تنها محدود به درک مردم عادی نبود و این ویروس برای جامعه پزشکی هم ناشناخته بود.

خودمان به خودمان رحم کنیم

خودمان به خودمان رحم کنیم

متاسفانه کرونا روی زندگی همه تأثیر منفی گذاشته است. به‌خصوص هنرمندان و پیشکسوت‌هایی مثل من که حدود ۱۵- ۱۴ ماه است که هیچ پیشنهادی را قبول نکردم.

گفتگو

بیشتر
کار ناتمام محققان با آرسیبو

مدیر عملیاتی تلسکوپ رادیویی ساردینیا در گفتگو با جام‌جم از داغ‌ترین حوزه‌های مطالعاتی در اخترشناسی رادیویی می‌گوید

کار ناتمام محققان با آرسیبو

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر