jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۸۶۲۴۵   ۱۶ تير ۱۳۸۷  |  ۱۰:۳۸

4 نفر از اعضای یک باند که با مجروح کردن مرد طلافروشی، 15 کیلوگرم طلای وی را به سرقت برده و متواری شده بودند ، شناسایی و دستگیر شدند.

به گزارش خبرنگار جام‌جم، عصر روز 25 فروردین امسال یکی از اهالی خیابان امام خمینی(ره)‌ تهران با مرکز فوریت‌های پلیسی 110 تماس گرفت و از شلیک مسلحانه راکبان یک دستگاه موتورسیکلت به سوی 2 مرد جوان خبر داد.

به دنبال این تماس، ماموران کلانتری 129 جامی به محل حادثه عزیمت کردند و 2 مرد مصدوم را برای درمان به بیمارستان لقمان منتقل کردند.

به دنبال این حادثه، پرونده‌ای در شعبه پنجم بازپرسی دادسرای امور جنایی تهران تشکیل شد و در اختیار کارآگاهان اداره یکم پلیس آگاهی تهران قرار گرفت و تحقیق از 2 مرد طلافروش آغاز شد.

مرد طلافروش در اظهاراتش به پلیس گفت: من و همکارم جلال برای خرید 15 کیلوگرم طلا از تبریز به بازار تهران آمدیم و پس از خرید،15  کیلو طلا‌ از سوی سارقان مورد حمله قرار گرفته و اموالمان به سرقت رفت.

به دنبال این شکایت، جستجو برای دستگیری سارقان آغاز و سرانجام ماموران موفق به دستگیری 2 مرد و یک زن سارق شدند که در اداره اول پلیس آگاهی به سرقت 15 کیلو طلا‌ اعتراف کردند.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر