jamejamonline
دانش عمومی کد خبر: ۱۸۵۲۹   ۰۴ دی ۱۳۸۱  |  ۱۵:۴۰

از این به بعد سرورهای ایمیل آی بی ام موسوم به لوتوس می توانند از سرویس آتلوک 2002 متعلق به مایکروسافت برای کاربران خود استفاده کنند.

براین اساس بسیاری از مشتریان می توانند از طریق راهبر شبکه خود آتلوک را روی رایانه خود داشته باشند و با آن به ارسال و دریافت ایمیل بپردازند. رالف هارتنک مدیر سرویس های ارتباطی مایکروسافت این قول را داد که کاربران آی بی ام براحتی می توانند از آخرین نسخه آتلوک بهره برداری کنند. به طور معمول آتلوک تحت سرورهای exchange کار می کند و حالا با برنامه ای که مایکروسافت دراختیار راهبران لوتوس قرار می دهد، می توان سرورها را روی هم سوئیچ کرد. تا سال 2000حدود 50درصد از پیامها روی سرورهای آی بی ام اجرا می شد؛ اما در سال 2002مایکروسافت پیشی گرفت و براساس بررسی های IDC جلوتر از ناول و آی بی ام قرار گرفت .
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
طراحی کی۱۲۵ با پژو ۲۰۰۸ ارتباطی ندارد

طراحی کی۱۲۵ با پژو ۲۰۰۸ ارتباطی ندارد

در پی انتشار گزارش روزنامه جام‌جم در چهارم دی ۹۹ با عنوان «یک فیس‌لیفت جدید» که به بررسی آرای کارشناسان درباره محصول جدید ایران‌خودرو (خودروی تارا) می‌پرداخت، کیانوش پورمجیب، معاون تحقیقات،‌ طراحی و تکوین محصول ایران‌خودرو در گفت‌و‌گو با جام‌جم ضمن اشاره به به برخی ویژگی‌های مهم خودروی تارا، هرگونه ارتباطی بین طراحی خودروی کراس‌اور کی۱۲۵ (K۱۲۵) که قرار است به‌زودی رونمایی شود با پژو ۲۰۰۸ را رد کرد.

عزم ملی، واکسن ملی

عزم ملی، واکسن ملی

دیروز واکسن کرونای تولید کشور به اولین داوطلبان تزریق شد. باید بدانیم کشورهای اندکی در جهان وجود دارند که به دانش تولید واکسن دست پیدا کرده‌اند.

گفتگو

بیشتر
کار ناتمام محققان با آرسیبو

مدیر عملیاتی تلسکوپ رادیویی ساردینیا در گفتگو با جام‌جم از داغ‌ترین حوزه‌های مطالعاتی در اخترشناسی رادیویی می‌گوید

کار ناتمام محققان با آرسیبو