jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۸۴۲۰   ۰۱ دی ۱۳۸۱  |  ۲۱:۲۴

سازمان آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران به منظور تامین بخشی از نیروی انسانی خود از بین مشمولان واجد شرایط دارای مدرک تحصیلی فوق دیپلم ، لیسانس و فوق لیسانس رشته های مهارتی ، سرباز معلم جذب می کند.

به گزارش سازمان آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران متقاضیان باید دارای دفترچه آماده به خدمت بدون مهر غیبت به تاریخ اعزام اول دیماه 81تا پایان خرداد ماه 82از استان تهران باشند. براساس این گزارش داوطلبان واجد شرایط حداکثر تا تاریخ 30/11/81 می توانند برای ثبت نام به ادارات آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران مراجعه نمایند.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

این روزها، روزهای سختی است. روزهایی که برگشتیم به محدودیت‌های پاییز ۱۳۹۹. روزهایی که آژیر قرمز کرونا یک‌بار دیگر در سراسر کشور به صدا در آمده است اما این بار سخت‌تر و نگران‌کننده‌تر. ابتلاها خانوادگی و سرعت انتقال بالا رفته است.

شلیک به محیط‌بان آزاد است!

شلیک به محیط‌بان آزاد است!

محیط‌بانان آسان می‌میرند، جنگلبانان آسان پر می‌کشند؛ هیچ‌کس هوای مردان طبیعت را ندارد، این زخمی است کهنه که شهادت بیش از ۱۶۰محیط‌ بان و جنگلبان در ۴۰سال گذشته آن را تایید می‌کند؛ زخمی که دوشنبه گذشته با شهادت دو محیط‌بان در زنجان دوباره سر باز کرد، زخمی که اگر ریشه‌های آن را جست‌وجو کنیم به کمبود نیرو، تجهیزات، آموزش، بی‌توجهی به استفاده از فناوری و ظرفیت جوامع محلی و سیاست‌های اشتباه خواهیم رسید.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر