jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۱۸۳۸۳ ۳۰ آذر ۱۳۸۱  |  ۲۱:۴۰

پخش مجموعه تلویزیونی «در کنار هم» از امشب از شبکه اول سیما آغاز می شود. به گزارش خبرنگار ما، این مجموعه تلویزیونی توسط فتحعلی اویسی کارگردانی شده

است و علاوه بر فتحعلی اویسی ، خسرو شکیبایی ، مهرانه مهین ترابی ، سیروس گرجستانی ، رامین ناصرنصیر، امیرحسین صدیق ، برزو ارجمند و شراره دولت آبادی در این مجموعه ایفای نقش می کنند. داستان این سریال 26قسمتی در دفتر کار فردی به نام «رکن آبادی » اتفاق می افتد. رکن آبادی صاحب مکانی تجاری است که پس از فوت وی ، شرکا و دوستانش ، سهم خود را از پسر رکن آبادی مطالبه می کنند و در نهایت نیز، هریک از آنها، یکی از اتاقهای دفتر مذکور را تصاحب می کنند. این مجموعه ، همزمان با تولید، پخش می شود و تاکنون تصویربرداری 13قسمت از آن به شیوه استودیویی صورت گرفته است . «در کنار هم » براساس فیلمنامه هایی از شعله نیک روش و حسین مثقالی ، در گروه فیلم و سریال شبکه اول سیما تولید می شود و عوامل زیر در تولید آن همکاری داشته اند: تصویربرداران : زین الدین علامه و محمدرضا کاظمی ، کارگردان تلویزیونی : مسعود فروتن ، طراح صحنه : محسن شاه ابراهیمی ، نورپرداز: نقی وارسته ، صدابردار: رضا کشاورز، تهیه کننده : سیدکمال طباطبایی . گفتنی است ، این برنامه یکشنبه شبها بعد از خبر ساعت 00/21 از شبکه اول سیما پخش خواهد شد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
در انتخابات آمریکا چه می گذرد؟

در انتخابات آمریکا چه می گذرد؟

اگر به سابقه انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا توجه کنید متوجه خواهید شد که نامزدهای هر دو حزب تا روزهای آخر از ترفند های مختلفی استفاده می کنند ولی در سالیان گذشته یکی از موضوعاتی که بسیار مهم بود و در رقابت ها شاخص شد موضوع ایران بود.

سند افتخار سپاه

سند افتخار سپاه

بعد از 40 سال از تاریخ دفاع مقدس امروز شاهد اظهارنظرهایی هستیم كه موجب نگرانی رهبر معظم انقلاب درباره تحریف این دوران شده است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر