jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۵۶۴۲۴ ۲۵ آذر ۱۳۸۶  |  ۲۳:۲۳

شکایت مسوولان یکی از شعب بانک ملت اصفهان به پلیس آگاهی ، از اختلاسی میلیاردی پرده برداشت.


اداره اجتماعی پلیس آگاهی اعلام کرد: اوایل ماه جاری مقامات یکی از بانکهای شهر اصفهان از یکی از کارمندان خود به دلیل سوء استفاده از موقعیت شغلی و اختلاس شکایت کردند. در این شکایت آمده است نامبرده در سالهای 85 و 86 با جعل اسناد و برداشت مخفی از سرفصل های خرید و فروش اوراق مشارکت ، مبلغی بیش از یک میلیارد تومان از سرمایه های بانک اختلاس کرده است.
با توجه به این که کارآگاهان احتمال می دادند این شخص با همدستی و مشارکت دیگران اقدام به این اختلاس کرده است ، تحقیقات گسترده ای درباره این پرونده آغاز و سرانجام معلوم شد متهم درخصوص یک فقره پرونده آدم ربایی در زندان اصفهان بسر می برد. با هماهنگی مقامات قضایی ، نامبرده تحویل پلیس آگاهی شد و ضمن بازجویی های تخصصی ، به جرم خود اقرار کرد و نام 2 همدستش را نیز در اختیار پلیس قرار داد. تحقیقات تکمیلی در این زمینه ادامه دارد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر