jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۵۶۱۱۶ ۲۴ آذر ۱۳۸۶  |  ۰۱:۰۰

2 خواهر فراری که با در اختیار داشتن یک قبضه سلاح کمری ، از سوی 2 جوان اغفال و به شهر سمنان منتقل شده بودند، با وجود تهدید کردن ماموران با سلاح دستگیر شدند.


یکی از واحدهای گشت انتظامی در سمنان با ظنین شدن به 2 دختر و یک پسر جوان که با خودرو در حال تردد بودند، خودرو را متوقف کردند. با بررسی و تحقیق از 2 دختر جوان و پسری که آنها را همراهی می کرد، مشخص شد آنها با یکدیگر ارتباط نامشروع دارند. با انتقال 2 دختر جوان به خودروی گشت ، یکی از آنها به یکباره سلاحی را که در کیف خود داشت ، بیرون آورد و آن را به سوی ماموران پلیس نشانه گرفت.
به دنبال این تهدید مسلحانه ، ماموران در اقدامی ضربتی دختر جوان را خلع سلاح و در بازرسی از وی ، یک قبضه کلت کمری به همراه 13 فشنگ کشف کردند. با انتقال متهمان به پلیس امنیت سمنان ، 2 دختر جوان عنوان کردند با یکدیگر خواهرند و پس از اختلاف و درگیری با والدین خود، سلاح کمری پدرشان را در یکی از شهرهای غربی کشور سرقت کرده و به تهران متواری شده اند.

از چاله به چاه

2 دختر جوان در ادامه عنوان کردند: فرار ما از خانه تعبیر از چاله به چاه افتادن است ، زیرا پس از ورود به تهران در حوالی ترمینال با 2 جوان آشنا شدیم و یک شب را با آنها سپری کردیم و سپس به توصیه یکی از آنها قرار شد به منزل وی در سمنان برویم که دستگیر شدیم.
به دنبال این اظهارات ، ماموران در بازرسی از خانه جوانی که 2 خواهر شهرستانی را به سمنان منتقل کرده بود، تعدادی سی دی های غیراخلاقی و مقادیری مواد مخدر کشف و ضبط کردند.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر