jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۱۵۵۳۵   ۲۸ مهر ۱۳۸۱  |  ۲۱:۴۴

راه نیافتن تیم فوتبال ایران به جام جهانی ، در روحیه مردم کشورمان اثر منفی داشت ؛ اما اطلاع رسانی دقیق ، صحیح و سریع گروه اعزامی صداوسیما از بازیهای آسیایی و تنوع پوشش تصویری و خبری این بازیها، تا حدودی از این اثرات منفی کاست .

دکتر علی لاریجانی در دیدار با گروه اعزامی سازمان صداوسیما به بازیهای آسیایی بوسان ، ضمن بیان این مطلب گفت : یکی از ویژگی های گروه اعزامی این سازمان به بازیهای آسیایی بوسان ، تسلط خوب خبرنگاران و گزارشگران و همچنین برقراری رابطه مناسب با بینندگان و شنوندگان بود. گفتنی است ، در این دیدار، جعفر صافی ، مدیر شبکه 3سیما و مسوول شورای هماهنگی ورزش سازمان صداوسیما، به ارائه گزارشی از عملکرد گروه اعزامی به بوسان پرداخت .
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
گردش بیشتر جهش بیشتر

گردش بیشتر جهش بیشتر

شرایطی که امروز در کشور شاهد آن هستیم، بدون شک نشان‌دهنده وجود و گسترش ویروس جهش‌ یافته انگلیسی است؛ آن‌قدر که در آزمایش‌های جدیدی که انجام می‌دهیم، غالب بودن سویه انگلیسی ویروس درنتیجه آنها کاملا مشهود و مشخص است؛ اتفاقی که متاسفانه با مدیریت نادرست و تصمیمات بسیار نابخردانه در ستاد کرونا اتفاق افتاد و موجب شد ویروس جهش‌یافته در تمام کشور شیوع پیدا کند و همه شهرها را در بربگیرد.

همچنان خوشبین نیستیم

همچنان خوشبین نیستیم

بعد از برگزاری چند جلسه از مذاکرات کمیسیون برجام باید گفت که همچنان برای خوشبینی نسبت به ثمربخش بودن این مذاکرات زود است و ما مثل گذشته خوشبین نیستیم.

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

این روزها، روزهای سختی است. روزهایی که برگشتیم به محدودیت‌های پاییز ۱۳۹۹. روزهایی که آژیر قرمز کرونا یک‌بار دیگر در سراسر کشور به صدا در آمده است اما این بار سخت‌تر و نگران‌کننده‌تر. ابتلاها خانوادگی و سرعت انتقال بالا رفته است.

گفتگو

بیشتر
کار ناتمام محققان با آرسیبو

مدیر عملیاتی تلسکوپ رادیویی ساردینیا در گفتگو با جام‌جم از داغ‌ترین حوزه‌های مطالعاتی در اخترشناسی رادیویی می‌گوید

کار ناتمام محققان با آرسیبو

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر