jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۱۵۴۹۵۱ ۱۴ آذر ۱۳۸۶  |  ۰۱:۳۷

فارس: گروهی از دانشجویان ، ظهر دیروز با تجمع در مقابل دانشکده فنی دانشگاه تهران ، شعارهایی علیه دولت و نهادهای نظام سردادند.


این افراد که تعدادشان حدود 40 نفر بود، پس از رسیدن به در اصلی دانشگاه تهران و مشاهده تعداد محدودی از نیروهای نظامی با انداختن ترقه و ایجاد سروصدا و سوت و کف ، قصد ایجاد هیاهو داشتند؛ اما پس از حدود 15 دقیقه و مواجه شدن با بی تفاوتی نیروهای انتظامی ، با عصبانیت ضمن پرتاب کردن تابلوهای خود به سمت نیروی انتظامی ، متفرق شدند.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

چشم‌انداز روشن برای هم‌افزایی ملی

چشم‌انداز روشن برای هم‌افزایی ملی

یکی از موضوعات مهمی که امروز به‌شدت به آن نیاز داریم این است که قوا خارج از مسائل جناحی به موضوعات نگاه کنند و منافع مردم را مرجح بر نگاه سیاسی و جناح‌بازی‌ها و سیاست‌زدگی ببینند.

بوی نفت و خون

بوی نفت و خون

حالا می‌خواهید بگذارید پای سنگدلی یا احساس نداشتن یا هر چیز دیگر. هر چه باشد، دیوارها و خیابان‌ها خیلی دیرتر از انسان‌ها خاطرات را فراموش می‌کنند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر