jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۵۳۹۵۷ ۰۵ آذر ۱۳۸۶  |  ۲۳:۱۷

با بررسی یک صحنه تصادف ساختگی برای قتل مرد 30 ساله ، بازپرس ویژه قتل تهران در یک قدمی کشف یک جنایت مرموز قرار گرفت.


بازپرس حسین اصغرزاده در این باره به جام جم گفت: به دنبال گزارش مردی به ماموران انتظامی مبنی بر سقوط یک دستگاه خودرو پراید به دره ای در جاده آبعلی ، با عزیمت ماموران به محل و بررسی صحنه مشخص شد تنها سرنشین خودرو در حالی که درون پتو پیچیده شده درون خودرو قرار گرفته و جوراب و کفش به پا ندارد.
وی افزود:بررسی تخصصی معلوم کرد، این حادثه یک جنایت بوده است و عامل یا عاملان حادثه سعی کرده اند با صحنه سازی ، مرگ صاحب خودرو را تصادف جلوه دهند.
بازپرس ویژه قتل تهران افزود: با مشخص شدن هویت مقتول به نام عسگر مشخص شد، خانواده وی پیش از این خبر مفقود شدن وی را به ماموران کلانتری 144 گزارش کرده اند.
اصغرزاده افزود: در ادامه بررسی و تحقیق و جمع آوری دلایل و مدارک ابتدا به همسر 27 ساله مقتول مشکوک و وی به صورت نامحسوس تحت کنترل قرار گرفت و در ادامه معلوم شد وی با 2 نفر به نام های اکبر و امید رابطه پنهانی دارد.
بازپرس شعبه دوم دادسرای جنایی افزود: در اولین مرحله اکبر و امید دستگیر و در تحقیقات عنوان کردند هیچ اطلاعی از قتل راننده پراید ندارند. با ثبت اظهارات اولیه ، دستور دستگیری همسر مقتول صادر و زن متهم روز گذشته اعتراف کرد با 2 متهم دستگیر شده به صورت پنهانی ارتباط شیطانی داشته است.
بازپرس ویژه قتل تهران افزود: با ارجاع متهمان اکنون در یک قدمی کشف این جنایت مرموز قرار گرفته ایم ، زیرا همسر مقتول مواردی را در ارتباط با این پرونده مطرح کرد تا زوایای پنهان این جنایت فاش شود و به عبارتی این اعترافات از سوی زن مقتول که به مواد مخدر نیز اعتیاد دارد ما را در یک قدمی کشف جنایت قرار داده است.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر