jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۵۳۴۲   ۲۴ مهر ۱۳۸۱  |  ۲۱:۲۶

شهردار تهران در زمینه نحوه همکاری با هیات تحقیق و تفحص از شهرداری تهران گفت : هر کسی با صلاحیت هایی که دارد یا مصالحی که در نظر می گیرد، می تواند اظهارنظر کند. ما خواستار همکاری برای رفع مشکلات مردم هستیم . حسن ملک مدنی

، در حاشیه جلسه مشترک مجمع نمایندگان تهران و مدیران اجرایی استان تهران ، در گفتگو با خبرنگار ایسنا با بیان این مطلب اعلام کرد: با محکوم کردن یکدیگر، نتیجه ای عاید نخواهد شد. بنای ما همکاری با نمایندگان مجلس است و در این کار مصمم هستیم و دست نیاز و کمک به سوی آنها دراز کرده ایم . او در ادامه در پاسخ به پرسشی در زمینه اختلافات مطرح میان شورای شهر و شهرداری تهران و تاثیر آن بر مدیریت شهری یادآور شد: در کارهای اجرایی نمی توان شک و تردید به خرج داد؛ یعنی یک اتوبان ، یک پل یا یک خط مترو 2حالت دارد: یا ساخته شود یا ساخته نشود. مسائلی که شهرداری با آن دست به گریبان است احتیاج به تصمیم گیری دارد، هر عاملی که باعث شود تصمیم گیری در مورد شهر تهران مختل شود، مضر است . شهردار تهران افزود: عده ای انتظار مسکن ارزان قیمت از شهرداری دارند، اما ما مسوول نرخ گذاری مسکن نیستیم و فقط راهکار ارائه می کنیم . به گفته ملک مدنی ، تولید مسکن راهکار عقلایی و علمی دارد، یعنی باید اجازه داد که مسکن سازان به میدان وارد شوند. معلوم نیست که متولی تولید مسکن ، کدام نهاد است و قرار است برای چه جمعیتی مسکن تولید شود.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
محدودیت و معذوریت

محدودیت و معذوریت

۴۰۵نفر از هموطنان‌مان دیروز قربانی کرونا شدند. این در حالی است که از شنبه هفته گذشته با افزایش آمار ابتلا و مرگ‌ومیر ناشی از بیماری کرونا، ‌ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا محدودیت‌ های کرونایی را با توجه به رنگ‌ بندی شهرها در نظر گرفت و اعمال کرده است.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر