jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۵۱۶۹   ۲۱ مهر ۱۳۸۱  |  ۲۱:۳۲

وزیر آموزش و پرورش ، در مراسم گشایش همزمان 72واحد آموزشی در استان تهران ، با تجلیل از همت بلند خیرین مدرسه ساز تاکید کرد: مسیر توسعه و آبادانی کشور

از آموزش و پرورش و مدرسه می گذرد و خیرینی که مدرسه سازی را در سرلوحه امور خیر خود قرار داده اند، بهترین گزینش را برای عزت و سربلندی نظام مقدس جمهوری اسلامی داشته اند. مرتضی حاجی با اشاره به این مطلب که با گشودن در هر مدرسه ای ، در سلول و زندانی بسته می شود، رشد 40درصدی مشارکت خیرین در امر مدرسه سازی را ستود. گفتنی است ، خیر نیکوکار، حاج علی اکبر بجستانی مقدم در سالروز میلاد خجسته امام حسین (ع ) به طور همزمان 72واحد آموزشی را به یاد 72شهید دشت کربلا، تقدیم آموزش و پرورش کرد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سامانه‌ حمایت از خانواده زندانیان

سامانه‌ حمایت از خانواده زندانیان

در برنامه تحولی قوه‌ قضاییه، رسیدگی به امور خانواده زندانیان به عنوان یک اولویت مورد توجه متولیان است و این مهم موجب شده سازمان زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور، یکی از مأموریت‌های محوری خود را به مساله رسیدگی به امور خانواده زندانیان اختصاص دهد و در این مسیر برنامه و امکاناتی را در دستور کار دارد.

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

این روزها، روزهای سختی است. روزهایی که برگشتیم به محدودیت‌های پاییز ۱۳۹۹. روزهایی که آژیر قرمز کرونا یک‌بار دیگر در سراسر کشور به صدا در آمده است اما این بار سخت‌تر و نگران‌کننده‌تر. ابتلاها خانوادگی و سرعت انتقال بالا رفته است.

شلیک به محیط‌بان آزاد است!

شلیک به محیط‌بان آزاد است!

محیط‌بانان آسان می‌میرند، جنگلبانان آسان پر می‌کشند؛ هیچ‌کس هوای مردان طبیعت را ندارد، این زخمی است کهنه که شهادت بیش از ۱۶۰محیط‌ بان و جنگلبان در ۴۰سال گذشته آن را تایید می‌کند؛ زخمی که دوشنبه گذشته با شهادت دو محیط‌بان در زنجان دوباره سر باز کرد، زخمی که اگر ریشه‌های آن را جست‌وجو کنیم به کمبود نیرو، تجهیزات، آموزش، بی‌توجهی به استفاده از فناوری و ظرفیت جوامع محلی و سیاست‌های اشتباه خواهیم رسید.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر