مهمانی ۱۰ کیلومتری غدیر به تلویزیون رسید | پخش سراسری از عید قربان

تهیه کننده برنامه «مهمانی غدیر» با اشاره به پخش این برنامه از شبکه های سراسری بیان کرد که برنامه از عید قربان تا غدیر روی آنتن می رود و به اطلاع رسانی درباره همه جزئیات این مهمانی می پردازد.
تهیه کننده برنامه «مهمانی غدیر» با اشاره به پخش این برنامه از شبکه های سراسری بیان کرد که برنامه از عید قربان تا غدیر روی آنتن می رود و به اطلاع رسانی درباره همه جزئیات این مهمانی می پردازد.
کد خبر: ۱۴۶۰۶۴۸

به گزارش جام جم آنلاین، علی اصغر اصغرزاده تهیه کننده برنامه «مهمانی غدیر» درباره این برنامه تلویزیونی و جزئیات پخش آن به خبرنگار مهر بیان کرد: برنامه «مهمانی غدیر» از عید قربان تا عید غدیر حوالی ساعت ۱۰ صبح تا شب روی آنتن شبکه‌های سیما می‌رود که البته پخش آن به صورت ام سی و در فواصل مختلف برنامه هاست.

وی با اشاره به شبکه‌های پخش کننده اضافه کرد: اکثر شبکه‌های سراسری از جمله شبکه یک، دو، سه، افق، قرآن و نسیم این برنامه را پخش می‌کنند و رویکرد همه شبکه‌ها اطلاع رسانی به مردم نسبت به این مهمانی گسترده است.

اصغرزاده با اشاره به مخاطب این برنامه نیز عنوان کرد: رویکرد اصلی برنامه دعوت مردم به حضور در جشن ۱۰ کیلومتری غدیر است. حتی این برنامه می‌تواند کمکی برای مردمی باشد که می‌خواهند موکب برپا کنند. کسانی که می‌خواهند این موکب ها را در مهمانی غدیر برپا کنند می‌توانند با ارسال شماره ۱ به ۳۰۰۰۱۱۵۵ در جریان جزئیات قرار بگیرند. این برای کسانی است که می‌خواهند موکب داشته باشند و اگر هم موکب ندارند ولی می‌خواهند در این مهمانی بزرگ و سراسری مشارکت کنند باز هم اتفاقات دیگری هست که اگر با این سامانه‌های مربوطه در تماس باشند می‌توانیم کمکشان کنیم.

وی درباره کنداکتور این برنامه یادآور شد: روزانه در پارت های مختلف با فضای شهرستان‌ها در سراسر کشور ارتباط می‌گیریم چون امسال جشن و «مهمانی ۱۰ کیلومتری غدیر» به غیر از تهران در شهرهای دیگری هم برگزار می‌شود. بنابراین ما در این گفت و گوها سعی داریم به سوالات و اطلاع رسانی‌های صاحبان موکب ها در سراسر کشور بپردازیم به طور مثال اینکه موکب ها و مجموعه‌های مردمی از این می‌گویند که چه تمهیداتی اندیشیده اند، برنامه ریزی هایشان چیست و موارد دیگر.

این تهیه کننده اضافه کرد: این برنامه به نوعی بازنمایی همه جزئیات این مهمانی ۱۰ کیلومتری از مکان مهمانی تا اتفاقاتی که در آنها می‌افتد، گروه‌های سرود، حضور چهره‌ها، اخبار، گزارش‌ها و اتفاقاتی است که در این ۱۰ روز از طریق موکب داران و متولیان رخ می‌دهد.

وی با اشاره به دیگر جزئیات برنامه گفت: برنامه البته بخش‌های دیگری هم از جمله نماهنگ و … هم دارد اما اصل برنامه اطلاع رسانی و بازتاب موارد مرتبط با مهمانی است.

اصغرزاده در پایان درباره ساعت‌های پخش برنامه گفت: پخش برنامه از روز عید قربان در شبکه‌های مختلف آغاز می‌شود اما کنداکتور ساعت‌ها هنوز دقیق مشخص نشده است.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها