۲۱۰ دقیقه مناظره انتخاباتی با حضور نماینده نامزد‌ها در رادیو
دبیر ستاد انتخاباتی معاونت صدا و مدیر رادیو انتخاب مطرح کرد:

۲۱۰ دقیقه مناظره انتخاباتی با حضور نماینده نامزد‌ها در رادیو

تهیه کننده برنامه انتخاباتی«میدان انتخاب» مطرح کرد:

نخبگان ورزشی پای مناظره های انتخاباتی | میدان انتخاب؛ محفلی برای مناظره ها نخبگان ورزشی

تهیه کننده برنامه انتخاباتی«میدان انتخاب» با تاکید بر اینکه این برنامه در قالب مناظره روانه آنتن می شود، گفت: در این برنامه کارشناسان و متخصصان ورزشی متناسب با موضوع برنامه با یکدیگر مناظره می کنند.
کد خبر: ۱۴۶۰۱۸۶

به گزارش جام جم آنلاین از روابط عمومی معاونت صدا ، صدف سبحانی تهیه کننده برنامه های انتخاباتی رادیو ورزش گفت: برنامه «میدان انتخاب» در قالب مناظره از ساعت 12 تا 13 از شبکه رادیویی ورزش پخش می شود. در این برنامه دو مهمان حضور دارند که از نخبگان ورزشی کشور هستند. با توجه به زنده بودن برنامه ، مشارکت مخاطبان در برنامه نقش پررنگی داد.

وی تصریح کرد: هر برنامه یک موضوع مشخص دارد و با توجه به موضوع برنامه، مهمانان که از کارشناسان و متخصصان ورزش هستند به صورت همزمان در برنامه حاضر شده و برنامه در قالب مناظره روی آنتن می رود.

این تهیه کننده بیان کرد: در این برنامه مباحثی مورد بررسی قرار می گیرد که دغدغه  مردم در حوزه ورزش است. یعنی ما  مطالبات مردم را از آقای رئیس جمهور در حوزه مباحثی همچون خصوصی سازی، ورزش بانوان، باشگاه داری، ورزش قهرمانی مطرح  می کنیم. ضمن اینکه هر روز در برنامه سئوالی مطرح شده و نظرات مردم پخش می شود. از این رو برنامه «میدان انتخاب» نقش مهمی در روشنگری مردم برای حضور در انتخابات دارد.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
صعود به عشق مردم وطنم

گفت‌وگوی «جام‌جم» با امیرمحمد دانایی،جوان‌ترین ایرانی صعودکننده به اورست در آستانه سفر به کوه وحشی

صعود به عشق مردم وطنم

نیازمندی ها