استاندار مازندران اعلام کرد؛

پیگیری ویژه رییس جمهور شهید برای تولید و بازار برنج

استاندار مازندران اولین پیگیری ویژه رییس جمهور شهید را ساماندهی تولید و بازار برنج اعلام کرد.
کد خبر: ۱۴۵۸۴۲۴

به گزارش جام جم آنلاین مازندران،  یوسف نوری بعدازظهر یکشنبه در گفت وگو با خبرنگاران با اشاره به راه اندازی گشت ارشاد مدیران از دستگاه اجرایی خواست تا همیشه آماده باشند و گفت: ما باید کاری کنیم که مراجعات مردم به دستگاه‌ها کم باشد.

وی به بازدید از سازمان جهاد کشاورزی مازندران اشاره و اضافه کرد: در سال جهش تولید با مشارکت مردم باید موانع فراروی را برطرف کنیم زیرا دستگاه‌ها باید حق مردم را ببینند و مد نظر قرار دهند و در عین حال باید قوانین دولتی را نیز رعایت کنند.

وی همچنین به بازدید از بخش برنج اشاره و اظهار کرد: اولین پیگیری ویژه رئیس جمهور شهید در استان موضوع برنج بود و در زمینه برنج باید دو کار اساسی در زمینه تولید و پس از تولید و همچنین واردات برنج با برنامه‌ریزی اقدام کرد.

استاندار مازندران آموزش کاربردی در حوزه کشاورزی را برای تبدیل به کارآفرین شدن مهم بر شمرد و گفت: دانشگاه‌ها نیز به دنبال ارتباط با صنعت باشند تا دانشجویان پس از فارغ التحصیلی کارآفرین باشند.

وی استفاده از فناوری‌های روز را در تولید برنج ضروری خواند و گفت: این مسئله سبب افزایش مانایی و کاهش آفات برنج می‌شود و باید تولید را بهینه خواهد کرد و با سازمان انرژی اتمی صحبت شد تا بتوانیم از دانش پرتو استفاده کنیم.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
صعود به عشق مردم وطنم

گفت‌وگوی «جام‌جم» با امیرمحمد دانایی،جوان‌ترین ایرانی صعودکننده به اورست در آستانه سفر به کوه وحشی

صعود به عشق مردم وطنم

نیازمندی ها