با تلاش معاونت زیربنایی شهرداری گرگان؛

ایستگاه آتش نشانی به محله چناران می رسد

با عملیات عمرانی ساخت هشتمین ایستگاه آتش نشانی نیاز شهر گرگان برابر استانداردهای ملی در خصوص عملیات امداد و نجات و اطفای حریق تامین خواهد شد.
با عملیات عمرانی ساخت هشتمین ایستگاه آتش نشانی نیاز شهر گرگان برابر استانداردهای ملی در خصوص عملیات امداد و نجات و اطفای حریق تامین خواهد شد.
کد خبر: ۱۴۵۸۲۰۱
نویسنده شبیر دائمی

به گزارش جام جم آنلاین از گرگان برابر استاندارد اعلام شده به ازای هر 50 هزار نفر جمعیت یک ایستگاه عملیاتی برای آتش نشانی نیاز است که با در نظر گرفتن جمعیت 400 هزار نفری شهر گرگان، ساخت هشتمین ایستگاه آتش نشانی توسط معاونت زیربنایی، حمل و نقل و ترافیک شهرداری گرگان این نیاز را تأمین می سازد.

با ساخت این ایستگاه زمان طلایی عملیات امداد و نجات توسط آتش نشانان در محل حادثه از 3 دقیقه تا 5 دقیقه انجام خواهد. این در حالی است که تا کنون پوشش حوادث در محله های چناران، شهرک امام، شهرک سپاه و جرجان توسط ایستگاه آتش نشانی شماره 2 با تأخیر صورت می گرفت.

از نظر نوع خدمات سه ایستگاه آتش نشانی کوچک، متوسط و بزرگ وجود دارد و ایستگاه هشتم که در زمینی به مساحت 600 متر مربع در دو طبقه قرار است ساخته شود از نوع کوچک آن است.

این ایستگاه قرار است به یک خودرو سبک، سنگین و یک خودروی موتورسیکلت با 12 نیروی انسانی مجهز شود.

عملیات ساخت این ایستگاه آتش نشانی که در مجاورت کوچه چناران 13/1 واقع شده است هم اکنون توسط معاونت زیربنایی، حمل و نقل و ترافیک شهرداری گرگان در حال اجرا است.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها