آماده سازی ۳۵۰ هکتار زمین در شهرک صنعتی خرمدشت
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی قزوین

آماده سازی ۳۵۰ هکتار زمین در شهرک صنعتی خرمدشت

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی سیستان و بلوچستان با اشاره به بازدید استاندار از واحدهای تولیدی شهرک صنعتی میرجاوه گفت:مشکلات واحدهای تولیدی با نگاه تسهیلگری حل می‌شود.
کد خبر: ۱۴۵۰۴۱۹

به گزارش جام جم آنلاین،علیرضا راشکی در حاشیه بازدید استاندار سیستان و بلوچستان از چند واحد تولیدی مستقر در شهرک صنعتی زاهدان میرجاوه، بیان کرد: در نخستین روزهای سالجاری که با شعار «جهش تولید با مشارکت مردم» از سوی رهبر معظم انقلاب نامگذاری شده استاندار این استان از چند واحد تولیدی مستقر در شهرک صنعتی زاهدان میرجاوه بازدید کرد.

وی افزود: هدف از این بازدیدهای میدانی، بررسی مشکلات واحدهای تولیدی از طریق ارتباط مستقیم با مدیران، کارآفرینان و سرمایه گذاران این واحدهای تولیدی بود.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی سیستان و بلوچستان ادامه داد: ارائه تسهیلات سرمایه در گردش، کمبود نقدینگی برای طرح‌های توسعه‌ای، لزوم حمایت دستگاه‌های اجرایی به صورت خرید از محصولات واحدهای تولیدی، استفاده از ظرفیت واحدهای تولیدی در طرح‌های ساخت و ساز نهضت ملی مسکن و کمک دستگاه‌های مرتبط با تامین اجتماعی و امور مالیاتی به عنوان برخی از مشکلات عمده واحدهای تولیدی در بازدید استاندار عنوان شد.

وی گفت: در این بازدید استاندار سیستان و بلوچستان نسبت به برگزاری جلسات مستمر جهت رفع مشکلات واحدهای تولیدی و همچنین آموزش‌های تخصصی لازم به آنان به مدیران دستگاه‌های اجرایی مرتبط دستور داد.

راشکی اظهار کرد: علاوه بر این؛ استاندار سیستان و بلوچستان استفاده از ظرفیت نیروهای جوان، تحصیل کرده، آماده کار، تنوع بخشی به محصولات تولیدی با استفاده از نیاز سنجی بازارهای داخل استان و استان‌های همجوار بویژه ورود به بازار صادراتی کشورهای افغانستان، پاکستان و شبه قاره هند را مورد تاکید قرار داد.

وی با اشاره به اینکه در این برنامه استاندار سیستان و بلوچستان از واحدهای تولیدی میلاد مختارزاده، محمد ظریفی، میثم محمدی راد و پادیر صنعت بازدید کرد، افزود: واحد تولیدی میلاد مختارزاده با سرمایه گذاری ۲۳ هزار و ۳۸۰ میلیون ریال و اشتغال ۶ نفر در زمینه تولید محصولات نایلون و نایلکس، واحد تولیدی محمد ظریفی نیز با سرمایه گذاری ۴۹ هزار میلیون ریال و اشتغال ۱۵ نفر در زمینه تولید انواع مصنوعات چوبی، واحد تولیدی میثم محمدی راد با سرمایه گذاری ۴۲ هزار و ۲۶۶ میلیون ریال زمینه اشتغال ۱۲ نفر در زمینه تولید تیرچه صنعتی و واحد تولیدی پادیر صنعت با سرمایه گذاری ۱۳۹ هزار و ۷۴ میلیون ریال و اشتغال ۲۳ نفر به صورت مستقیم در زمینه تولید ورق و صفحه پلی استایرن انبساطی فعالیت می کند.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
فرزند زمانه خود باش

گفت‌وگوی «جام‌جم» با میثم عبدی، کارگردان نمایش رومئو و ژولیت و چند کاراکتر دیگر

فرزند زمانه خود باش

نیازمندی ها