وزیر دفاع دولت پیشبرد امور یمن:

جایی برای هژمونی آمریکا وجود ندارد

وزیر دفاع دولت پیشبرد امور یمن اعلام کرد که یمن می‌تواند با مبارزه حق خود در زندگی را بستاند و به تعامل با جامعه بین‌المللی که تنها به نیرومندان احترام می‌گذارد بپردازد.
کد خبر: ۱۴۴۹۴۲۸

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از سبا، محمد ناصر العاطفی وزیر دفاع دولت پیشبرد امور یمن در جریان رزمایش «روز موعودِ» یگان‌های تکاوری ارتش یمن تاکید کرد که این کشور می‌تواند با مبارزه حق خود در زندگی را بستاند و با جامعه بین‌المللی که تنها به نیرومندان احترام می‌گذارد تعامل کند.

وی بیان کرد که زمان آن رسیده که ترازوی دادگری بر پا شود و سرکشان و مستبدان و در پیشاپیش آنان آمریکا و انگلیس اصول هم‌زیستی مسالمت‌آمیز با ملت‌ها و احترام‌گذاشتن به کرامت و آزادی آنان را یاد بگیرند و اگر خودشان این موضوع را نفهمند، زبان زور، احترام به دیگران را به آنان یاد خواهد داد.

العاطفی افزود: ما در نبرد «فتح موعود و جهاد مقدس» با قدرت تمام، قواعد درگیری جدیدی را دیکته می‌کنیم که آمریکا، انگلیس، رژیم صهیونیستی و هرکسی که دور و اطراف آنان است بهای سنگین آن را می‌پردازد. این نبرد که حامی و پشتیبان نبرد طوفان الاقصی است پیروز خواهد شد و بدون شک به تغییرات ژیوسیاسی همراه با نظم جهانی جدید خواهد انجامید؛ جهانی که در آن جایی برای هژمونی امپریالیسم غربی، استعماری و آمریکایی وجود نخواهد داشت.

وی اشاره کرد که یمنی‌ها جنگ‌طلب یا متجاوز نیستند، اما جنایت‌های وحشیانه رژیم صهیونیستی در غزه ملت‌های آزاده جهان از جمله ملت یمن را به سوی ایستادگی در کنار ملت و مقاومت فلسطین سوق داده است.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
فرزند زمانه خود باش

گفت‌وگوی «جام‌جم» با میثم عبدی، کارگردان نمایش رومئو و ژولیت و چند کاراکتر دیگر

فرزند زمانه خود باش

نیازمندی ها