وزارت بهداشت غزه اعلام کرد که طی ۹ جنایت صهیونیست‌ها در شبانه روز گذشته، ۸۶ فلسطینی در غزه به شهادت رسیده اند.
کد خبر: ۱۴۴۸۱۳۶

به گزارش جام جم آنلاین، وزارت بهداشت دولت فلسطین در غزه با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد که رژیم اشغالگر صهیونیستی طی ۹ جنایتی که در ۲۴ ساعت گذشته انجام داده، ۸۶ فلسطینی را به شهادت رسانده و ۱۱۳ تن دیگر را زخمی کرده است.

به این ترتیب تعداد شهدای تجاوز رژیم صهیونیستی به غزه به عدد ۳۰۷۱۷ نفر و تعداد مجروحان به ۷۲۱۵۶ نفر از ابتدای هفتم اکتبر تاکنون رسیده است.

رژیم صهیونیستی همچنین ۳۴۸ کادر پزشکی را به شهادت رسانده و ۲۶۹ تن دیگر از جمله مدیران بیمارستان‌های خان‌یونس و شمال غزه را بازداشت کرده است.

بیانیه وزارت بهداشت تاکید می‌کند که تعدادی از قربانیان جنایت‌های رژیم صهیونیستی هنوز در زیر آوار ساختمان‌ها یا در مسیر‌های مواصلاتی باقی مانده اند و رژیم صهیونیستی اجازه دسترسی کادر امدادی و دفاع مدنی برای تدفین آن‌ها را نمی‌دهد.

ساعتی پیش نیز تعدادی از مجروحان حملات موشکی اخیر در منطقه ابوحامد واقع در شرق خان یونس به بیمارستان اروپایی غزه منتقل شدند.

علاوه بر این در حملات توپخانه‌ای رژیم صهیونیستی به اطراف مدرسه الشوکة در شرق رفح واقع در جنوب نوار غزه نیز تعدادی از فلسطینیان زخمی شدند.

توپخانه رژیم صهیونیستی ساعتی قبل منطقه‌های المغراقه، الزهرا، شرق منطقه البریج و شمال اردوگاه النصیرات را واقع در مرکز نوار غزه هدف قرار داد.

این در حالی است که جنگنده‌های رژیم صهیونیستی نیز پی در پی اردوگاه‌های آوارگان فلسطینی را در شرق رفح بمباران می‌کنند.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها