خبرنگار العالم در رفح گزارش داد که گروه های مقاومت فلسطینی در محورهای نبرد در شهر خانیونس در جنوب باریکه غزه در حال درگیری شدید با نیروهای اشغالگر اسرائیلی ههستند.
کد خبر: ۱۴۴۷۶۹۴
تعداد بازدید : 33

به گزارش جام جم آنلاین احمد سهمود خبرنگار العالم در باریکه غزه تاکید کرد: درگیری های مقاومت فلسطین با ارتش اشغالگر اسرائیل در مناطق غربی استان خانیونس به ویژه در حوالی شهرک مسکونی حمد متمرکز است. نظامیان اسرائیلی در پناه خودروهای نظامی وارد این منطقه شده اند هرچند با مقاومت شدید گروه‌های فلسطینی مواجه شده اند به گونه ای که صهیونیست ها مجبور شده اند از پوشش هوایی کمک بگیرند.

وی ادامه داد: گروهان‌های قدس طی ساعات اخیر تاکید کردند که دو خودروی رژیم صهیونیستی را در عبسان هدف قرار داده و ساختمانی را منفجر کرده اند که نظامیان صهیونیست در آن پناه گرفته بودند. در این انفجار شماری از صهیونیست ها کشته و زخمی شدند. گردان‌های القسام نیز تاکید کرد که درگیری ها با نظامیان رژیم صهیونیستی در مناطق غربی خانیونس ادامه دارد. این در حالی است که به علت شدت درگیری ها، اطلاعات از میدان نبرد اندک است. درگیری های نیروهای مقاومت فلسطینی در مناطق دیگری از جمله در محله الزیتون و مناطق جنوبی نزدیک وادی غزه ادامه دارد.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
فرزند زمانه خود باش

گفت‌وگوی «جام‌جم» با میثم عبدی، کارگردان نمایش رومئو و ژولیت و چند کاراکتر دیگر

فرزند زمانه خود باش

نیازمندی ها