قرمزها در تعقیب استقلال

برد شیرین پرسپولیس در اصفهان

ادعای کاپیتان پرسپولیس مبنی بر تغییر محل رختکن میهمان و میزبان ورزشگاه فولادشهر در آستانه بازی مقابل ذوب‌آهن از حواشی مورد توجه این بازی بود.
کد خبر: ۱۴۴۷۲۵۱
نویسنده رضا پورعالی - گروه ورزش

به گزارش جام جم آنلاین، تیم‌های فوتبال ذوب‌آهن و پرسپولیس از ساعت ۱۷:۱۵ دیروز (چهارشنبه) در هفته هجدهم لیگ برتر فوتبال و در ورزشگاه فولاد شهر اصفهان به مصاف هم رفتند. در آستانه برگزاری این مسابقه کاغذ و دست نوشته‌های عجیبی در رختکن میهمان پیدا شد و حواشی زیادی به دنبال داشت.

در میان واکنش‌های مختلفی که ۲ طرف ماجرا داشتند؛ امید عالیشاه کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس در گفتگو با خبرنگاران بعد از مسابقه در این مورد، اظهار داشت: «به یکباره می‌بینیم جای رختکن میزبان و میهمان عوض می‌شود و سر درِ ورودی رختکن چند برگه خرافات و «وِرد» پیدا می‌شود. این چیز‌ها در شأن ورزشکاران ما نیست. این مسائل زشت و زننده است و امروز خیلی متأسف شدم و امیدوارم دیگر این مسائل را در ورزش نبینیم. باید به ورزشکاران اعتقاد داشته باشیم.»

یک روز بعد از این مسابقه حسین زرگر، ناظر بازی در پاسخ به سوال خبرنگار تسنیم، در مورد اینکه آیا رختکن میزبان و میهمان تغییر کرده بود، گفت: خیر، محل رختکن میزبان و میهمان تغییر نکرده بود.

وی در مورد اینکه چند وقت دیگر تکلیف تخلفات این مسابقه مشخص خواهد شد، تصریح کرد: وظیفه ناظر مسابقه گزارش اتفاقات مسابقه است. اینکه چه وقتی و چه تصمیمی درباره این اتفاق  گرفته می‌شود، بر عهده ما نیست.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
فرزند زمانه خود باش

گفت‌وگوی «جام‌جم» با میثم عبدی، کارگردان نمایش رومئو و ژولیت و چند کاراکتر دیگر

فرزند زمانه خود باش

نیازمندی ها