رییس جمهور در افتتاحیه نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع وابسته:

گردشگری، صنعت پیشران و شتاب‌دهنده اقتصاد کشور است

سخنگوی دولت از افتتاح دو هزار طرح بزرگ در دهه فجر امسال خبر داد و گفت: در دولت سیزدهم ۶۰ هواپیما و بالگرد خریداری و به ناوگان هوایی کشور اضافه شد.
کد خبر: ۱۴۴۴۶۰۲

به گزارش جام جم آنلاین، علی بهادری جهرمی پیش از خطبه‌های این هفته نماز جمعه یاسوج اظهار داشت: ۶۰ فروند هواپیما و بالگرد در دولت سیزدهم با وجود تحریم‌های ظالمانه دشمن خریداری و به ناوگان هوایی ایران اسلامی اضافه شد.

سخنگوی دولت سیزدهم با اشاره به وضعیت جنگ غزه، عنوان کرد: جهان بدون روتوش فجایعی است که در غزه در حال شکل‌گیری است.

بهادری جهرمی ابراز کرد: در دوران پهلوی از مجموع ۳۰ نماینده مجلس ۱۵ نفر را شاه انتخاب می‌کرد و ۱۵ نفر هم با یک انتخابات نمایشی مجددا خودشان انتخاب می‌کردند، ولی به برکت نظام و قیام امام (ره) ۲۹۰ کرسی نمایندگای مجلس مردم با رای مردم انتخاب می‌شوند.

وی خاطرنشان کرد: علاوه بر این مردم در انتخابات مجلس خبرگان رهبری که وظیفه مهم تعیین رهبری را بر عهده دارد، انتخابات شورای شهر و ریاست جمهوری شرکت می‌کنند و در آستانه انتخابات و همچنین راهپیمایی ۲۲ بهمن حضور باشکوهی در این مناسبت‌ها خواهیم داشت و همه می‌آییم و می‌گوییم قدر نهضت امام را می‌دانیم.

بهادری جهرمی افزود: دولت سیزدهم در دو سال و نیم عمر خود تلاش کرد در حد توان قدردان مردم باشد و مشکلات و مسائلی که به واسطه کوتاهی ما و دشمنی دشمنان ایجاد شده را رفع کند و در دهه فجر ۶۸۰ پروژه در استان کهگیلویه و بویراحمد افتتاح و کلنگ‌زنی شد که ۶۱۵ پروژه معادل ۹۰ درصد افتتاحی است که رقمی بالغ بر ۷ هزار میلیارد تومان هزینه شد.

وی ادامه داد: اگر زیرساخت‌ها را فراهم کنیم همین مردمی که انقلاب را ایجاد کردند ما را در رفع مشکلات یاری و همراهی خواهند کرد و ۲ هزار طرح بزرگ در سطح کشور طی دهه فجر آماده افتتاح شد که این جدای از طرح‌های کوچک است.

سخنگوی دولت بیان کرد: این طرح‌ها در حوزه‌های راه، ریل‌سازی، بهداشت و درمان، افتتاح بیمارستان‌ها و تجهیزات بیمارستانی، حوزه انرژی و نفت، صمت، گردشگری و فرهنگی بوده و افتتاح این طرح‌ها گام بزرگی برای رشد اقتصادی و ایجاد اشتغالزایی در کشور است.

بهادری‌جهرمی بیان کرد: در استان کهگیلویه و بویراحمد هم به واسطه اقدامات مسئولان و حمایت‌های دولت نیز طرح‌های خوبی افتتاح می‌شود و این استان نیازمند حمایت است تا در سطح کشور تولید کننده و صادر کننده باشد.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها