برنامه «باغ هنر» رادیو ایران هر روز از محل برگزاری جشنواره فیلم فجر، از ساعت ۱۶ تا ۱۶:۴۵ تقدیم علاقه‌مندان و سینمادوستان می‌شود.
کد خبر: ۱۴۴۴۲۶۰

یدالله گودرزی، مدیر گروه فرهنگ و تمدن رادیو ایران می‌گوید: ما در برنامه «باغ هنر» که مجله فرهنگی، هنری و ادبی رادیو ایران است به مباحث مختلف فرهنگی به صورت چالشی می‌پردازیم. برای جشنواره فیلم فجر به صورت حضوری در کاخ جشنواره حضور داریم. در برنامه باغ هنر ضمن معرفی فیلم‌های جشنواره، به تبیین سیاست‌های نظام درباره سینما و گفتگو با مدیران سینمایی و هنرمندان و منتقدان فیلم می‌پردازیم.

وی در پاسخ به این پرسش که وجه تمایز برنامه باغ هنر با سایر برنامه‌هایی که جشنواره فیلم فجر را پوشش می‌دهند چیست، می‌گوید: باغ هنر تبدیل به برنامه برندی شده است، چون چالشی‌ترین و فرهنگی‌ترین برنامه صدا و سیماست. چالشی بودن برنامه مهم‌ترین وجه آن نسبت به دیگر برنامه‌های شبکه‌ های رادیویی است.

مدیر گروه فرهنگ و تمدن رادیو ایران ادامه می‌دهد: این برنامه قبلا با عنوان "کافه هنر" روی آنتن می‌رفت با توجه به پاسداشت زبان و ادبیات فارسی و راه اندازی جشنواره آیین سخن، برنامه به «باغ هنر» تغییر کند. حدود ۵ تا ۶ سال که روی آنتن رادیو ایران و جای خودش را بین مخاطبان باز کرده است. گودرزی تاکید می‌کند: ما در حوزه فرهنگ هر چقدر تلاش کنیم، رضایت بیشتری کسب می‌کنیم.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها