لیست پردرآمدترین مربیان حال حاضر در جام ملت های آسیا ۲۰۲۳ در حالی اعلام شد که نام امیر قلعه‌نویی سرمربی ایران در بین اسامی دیده نمی شود.
کد خبر: ۱۴۴۰۳۹۶

به گزارش جام جم آنلاین، رقابت‌های جام ملت‌ های آسیا ۲۰۲۳ در حالی از فردا جمعه ۲۲ دی و با دیدار تیم‌های ملی قطر و لبنان از ساعت ۱۹:۳۰ و در ورزشگاه لوسیل قطر آغاز می‌شود که رسانه الکاس به معرفی پردرآمدترین مربیان تیم‌های حاضر در این مسابقات اقدام نمود.

در این لیست «روبرتو مانچینی» سرمربی تیم ملی فوتبال عربستان با ۲۸ میلیون دلار دستمزد در صدر قرار دارد؛ پس از او «یورگن کلینزمن» سرمربی آلمانی تیم ملی کره جنوبی با ۲/‌۲‬ میلیون دلار در رده دوم، «پائولو بنتو» سرمربی پرتغالی امارات با ۹/‌‬ ۱ میلیون دلار در مکان سوم، «هکتور کوپر» سرمربی تیم ملی سوریه با ۸/‌‬ ۱ میلیون دلار در جایگاه چهارم، «خوان آنتونیو پیزی» سرمربی آرژانتینی تیم ملی بحرین با ۶/‌‬ ۱ میلیون دلار در رده پنجم، «هاجیمی موریاسو» سرمربی تیم ملی ژاپن با ۲/‌‬ ۱ میلیون دلار در مکان ششم و «خسوس کاساس» سرمربی اسپانیایی تیم ملی عراق با ۱/‌۱‬ میلیون یورو دستمزد سالیانه ۷ مربی پردرآمد این رقابت‌ها تشکیل می‌دهند.

در بین اسامی، نام امیر قلعه نویی سرمربی تیم ملی فوتبال ایران دیده نمی‌شد. تیم ملی فوتبال کشورمان در گروه C و با تیم‌های فلسطین، هنگ کنگ و امارات متحده عربی همگروه است و در اولین بازی شامگاه یکشنبه ۲۴ دی در ورزشگاه اجوکیشن سیتی رو در روی تیم ملی فلسطین از ساعت ۲۱:۳۰ قرار خواهد گرفت.

پردرآمدترین مربیان جام ملت ‌های آسیا

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
فرزند زمانه خود باش

گفت‌وگوی «جام‌جم» با میثم عبدی، کارگردان نمایش رومئو و ژولیت و چند کاراکتر دیگر

فرزند زمانه خود باش

نیازمندی ها