نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل گفت: روز ۹ دی روز ملت ایران است و باید آن را یک رفراندوم عظیم ملی در دفاع از قانون و نظام و رهبری دانست.
کد خبر: ۱۴۳۸۴۱۹

به گزارش جام جم آنلاین،آیت الله عاملی در خطبه های امروز نماز جمعه اردبیل در مصلای این شهر افزود:۹ دی ، روز وحدت و هماهنگی تمام سلایق سیاسی است و نشان داد که ملت ما هم دشمن شناس هستند و هم وقت شناس.

 وی ضمن تسلیت سالروز شهادت سردار دل‌ها حاج قاسم سلیمانی اظهار کرد: آن شهید والامقام در مجاهدتی بسیار استثنایی و ستودنی چهار خدمت بزرگ انجام داد که اولین خدمت او ایستادن در برابر خطرناک‌ترین گروه انحرافی یعنی داعش که مولود شوم آمریکا در منطقه بود است.

وی خدمت به اسلام ، خدمت به مذهب و خدمت به ایران را از دیگر خدمات سردار سلیمانی عنوان کرد و افزود: ملت‌های منطقه و همه ما مدیون حاج قاسم هستیم همه باید به این نکته توجه کنند که حضور ایران در سوریه در آن زمان دفاع از امنیت ایران بود.

نماینده ولی فقیه در استان در بخش دیگری از سخنانش گفت: قانون فصل‌الخطاب همه امور علی الخصوص انتخابات است و اگر ذره‌ای از قانون فاصله بگیریم، هر انتخاباتی تبدیل به فاجعه می‌شود.

 وی مردم‌سالاری و قانون را ملازم هم دانست و افزود: مردم‌سالاری و قانون‌مداری از هم جدا نیستند و اگر از هم جدا شوند، به دیکتاتوری منجر خواهد شد.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
فرزند زمانه خود باش

گفت‌وگوی «جام‌جم» با میثم عبدی، کارگردان نمایش رومئو و ژولیت و چند کاراکتر دیگر

فرزند زمانه خود باش

نیازمندی ها