ملیسا باررا با وجود اخراج از مجموعه «جیغ» حمایت خود از فلسطین را ۲ برابر کرد و شب کریسمس را هم با حمایت از مردم فلسطین درآمیخت.
کد خبر: ۱۴۳۷۷۷۶

به گزارش جام جم آنلاین، ملیسا باررا بازیگر مکزیکی که به دلیل اظهارنظر‌هایی که در حمایت از فلسطین انجام داده بود، از «جیغ ۷» اخراج شد، شب کریسمس بار دیگر از مردم فلسطین حمایت کرد.

در شب کریسمس، این بازیگر در استوری اینستاگرام خود از تاریخچه کریسمس برای یادآوری مشکلاتی که فلسطین در این فصل تعطیلات با آن مواجه است، استفاده کرد.

باررا نوشت: امیدوارم این کریسمس … عجیب باشد. امیدوارم نتوانید این واقعیت را نادیده بگیرید که تولد کودکی را جشن می‌گیرید که مورد آزار و اذیت واقع شد و هدف قرار گرفت و والدینش مجبور به فرار به مصر شدند، در حالی که در حال حاضر میلیون‌ها فلسطینی از سراسر جهان تحت آزار و اذیت هستند، هدف قرار می‌گیرند و مجبورند از خانه‌های خود در حالی که بی‌امان و بی‌وقفه بمباران می‌شوند، فرار کنند.

این بازیگر در برابر سورتمه پاپا نوئل، ارابه مرگ کودکان کفن پوش فلسطینی را در یک تصویر ارایه کرد.

او در حالی این مطالب را بیان کرد که از فیلم «جیغ ۷» به دلیل پست‌هایی که در حمایت از فلسطین منتشر کرد، اخراج شد. کریستوفر لندون کارگردان فیلم هم ۲ روز پیش اعلام کرد از این فیلم جدا می‌شود.

لندون نوشت: یک شغل رویایی بود که تبدیل به یک کابوس شد و قلب من برای همه درگیر شد. هر کس. اما زمان آن فرا رسیده است که راه خودمان را برویم.

پس از باررا، جنا اورتگا دیگر بازیگر فیلم هم از حضور در قسمت هفتم خودداری کرد و گرچه نامی از همکار اخراجی‌اش نبرد، اما بازی در سریال «چهارشنبه» را بهانه کرد در حالی که زمان ساخت این سریال اصلا روشن نیست.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها