یزد- رییس شورای اسلامی شهر یزد گفت: تفکیک‌های غیرمجاز زمین که در نقاط مختلف شهر یزد و به خصوص خارج از محدوده شهر انجام می‌شود معضلی برای مردم و شهرداری یزد است.
کد خبر: ۱۴۳۶۹۲۶

به گزارش خبرنگار جام جم آنلاین یزد،عزیزالله سیفی در نشست صحن علنی شورای اسلامی شهر یزد اظهار داشت: در مناطق حاشیه شهر یزد و به خصوص حریم شهر و خارج از محدوده ، زمین های افتاده زیادی وجود دارد که برخی از آنها توسط عده ای سودجو تفکیک شده و به مردم فروخته می شود.

وی ادامه داد: بخشی از این زمین ها نیز در مناطق کمتر برخوردار است و چون با مبالغ کمتر به فروش می رسد مردم ضعیف جامعه نسبت به خرید این زمین ها اقدام می کنند و سپس مردم در مقابل شهرداری قرار داده می شوند و تفکیک کننده اولیه هرگونه پرداخت هزینه را نیز با تعهد بر عهده خریدار قرار می دهد.

رییس شورای اسلامی شهر یزد گفت:در صورت ملاحظه کاری در این زمینه مردم ضرر می کنند و اگر هم اقدام قانونی شود باید حکم تخریب داده شود که باز هم افرادی که بدون تحقیق نسبت به خرید این زمین ها اقدام کرده اند ضرر می کنند و لذا باید در این زمینه اقدام قانونی صورت گیرد و از ارگانهای متولی و دستگاههای اجرایی درخواست همفکری و مساعدت در این زمینه را داریم.

سیفی در بخش دیگری از سخنان خود ضمن تبریک ۲۶ آذرماه روز حمل و نقل ، اظهار داشت: مجموعه ای از تلاشگران این عرصه نیز در شهرداری یزد حضور دارند و امروزه رشد و توسعه حمل و نقل برابر با رشد و توسعه کشور است و خوشبختانه در این دوره به ترافیک و حمل و نقل توجه خوبی شده است.

رییس شورای اسلامی شهر یزد گفت: ۲۷ آذرماه نیز به مناسبت شهادت آیت الله مفتح روز وحدت حوزه و دانشگاه نامگذاری شده و این دو بال در جهت تقویت علم و دین در کشور تلاش می کنند و اتحاد این دو بخش نیز نقطه مثبتی در جهت گسترش علم و فرهنگ دینی در کشور است.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
فرزند زمانه خود باش

گفت‌وگوی «جام‌جم» با میثم عبدی، کارگردان نمایش رومئو و ژولیت و چند کاراکتر دیگر

فرزند زمانه خود باش

نیازمندی ها