منابع خبری از حمله جدید به پایگاه اشغالگران آمریکایی در سوریه خبر دادند.
کد خبر: ۱۴۳۰۷۱۰

به گزارش جام جم آنلاین، منابع خبری از حمله جدید به پایگاه اشغالگران آمریکایی در خراب الجیر در شمال شرق حسکه در شمال شرق سوریه خبر دادند.

هنوز جزئیات بیشتری از این حمله راکتی مخابره نشده است.

این درحالی است که روزنامه آمریکایی نیویورک تایمز در گزارشی نوشت: جو بایدن رئیس جمهور آمریکا طی هفته‌های اخیر با انجام حملات شدید علیه سوریه که توسط پنتاگون پیشنهاد داده شده بود مخالفت کرده است. بایدن می ترسد دامنه درگیری‌ها در منطقه به ویژه با ایران گسترش پیدا کند به همین دلیل به دنبال اجرای این حملات در سوریه نیست.

روزنامه نیویورک تایمز در حالی گزارش داده که آمریکا از گسترش دامنه درگیری‌ها در منطقه می‌هراسد که واشنگتن با حمایت تمام قد سیاسی و تسلیحاتی از رژیم صهیونیستی و جنایات این رژیم علیه مردم غزه یک جنگ تمام عیار در این منطقه به راه انداخته است.

در همین راستا روز گذشته منابع میدانی و امنیتی عربی از کشته شدن برخی نظامیان آمریکایی در نتیجه حمله موشکی گروه‌های مقاومت مردمی به پایگاه کونیکو در شرق سوریه خبر دادند.

همچنین گفته شده است که دومین پاسخ گروه‌های مقاومت به آمریکا با هدف قرار دادن پایگاه آمریکایی در الشدادی در الحسکه در شمال شرق سوریه انجام شده و این حمله با ۳ پهپاد صورت گرفته است.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
عصر برده‌داران مجازی

گفت‌و‌گوی «جام‌جم» با فرزاد مؤتمن، در باب کتابخوانی و بازیگری‌اش در فیلم «خاطرات بندباز»

عصر برده‌داران مجازی

نیازمندی ها