jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۴۳۰۷   ۰۲ مهر ۱۳۸۱  |  ۲۱:۵۵

جسد زن 30ساله ای که با سیم برق خفه شده است ، صبح دیروز در ارتفاعات اوین در شمال تهران کشف شد.

به گزارش خبرنگار ما، در پی گزارش تلفنی به مرکز فوریت های پلیسی 110مبنی بر این که جسد یک زن 30ساله در ارتفاعات تپه های ایثار مشاهده شده است ، ماموران کلانتری 163با عزیمت به محل ، مراتب را به قاضی شعبه 1608جنایی تهران گزارش کردند. با حضور قاضی در محل ، مشخص شد این زن 30ساله که مانتو و شلوار مشکی به تن دارد، فاقد هویت است و در گردن وی یک سیم برق به رنگ آبی مشاهده می شود. در بررسی مقدماتی توسط ماموران اداره تشخیص هویت ، مشخص شد، این زن جوان پس از قتل ، در یک منطقه غیرمسکونی و کم رفت و آمد رها شده است . با صدور دستور قضایی مبنی بر انتقال جسد به پزشکی قانونی ، دستور تحقیق در این زمینه صادر شد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر