شبکه المیادین اعلام کرد، با تمام شدن آرد و نابودی پنل‌های خورشیدی برای تولید انرژی بر اثرحملات رژیم صهیونیستی، کار همه نانوایی‌های غزه متوقف شد.
کد خبر: ۱۴۲۹۹۵۹

به گزارش جام جم آنلاین، شبکه المیادین اعلام کرد که از عصر امروز دیگر هیچ نانوایی در هیچ کدام از شهر‌ها و روستا‌های نوار غزه کار نمی‌کنند.

رژیم صهیونیستی در مدت اخیر ضمن بمباران بسیاری از نانوایی‌ها که حتی به شهادت صد‌ها نفر از مشتریان آن در حین منتظر ماندن در صف نان، منجر شد، با هدف گرفتن پنل‌های خورشیدی تولید انرژی از هیچ جنایتی برای بریدن نان خالی از فلسطینیان فروگذاری نکرد.

در حال حاضر با وارد نشدن سوخت و تمام شدن ذخیره سوخت و آرد موجود در نوار غزه در شرایطی که اقدامی برای ورود کمک‌های بشردوستانه به نوار غزه نمی‌شود، معدود نانوایی‌های باقیمانده هم از ارائه خدمات بازماندند.

با بدتر شدن بحران کمبود گاز پخت و پز در نوار غزه و جهش بیش از پنج برابری قیمت آن در طول یک ماه جنگ رژیم صهیونیستی علیه این منطقه نیز فلسطینی‌ها این روز‌ها برای تامین نیاز‌های خود به ابزار‌های جایگزین متوسل شده‌اند که مهم‌ترین آن خرید از آشپزخانه‌هاست که آن‌ها هم با وجود کمبود سوخت و یا با تکیه بر روش پخت و پز با استفاده از هیزم کارشان با مشقت همراه شده و بسیاری از این آشپزخانه‌ها هم تعطیل شدند.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
عصر برده‌داران مجازی

گفت‌و‌گوی «جام‌جم» با فرزاد مؤتمن، در باب کتابخوانی و بازیگری‌اش در فیلم «خاطرات بندباز»

عصر برده‌داران مجازی

نیازمندی ها