استاندار ایلام به همراه سرپرست دانشگاه علوم پزشکی ایلام و مدیران استانی و شهرستانی از روند اجرای پروژه بیمارستان شهدای ملکشاهی بازدید کرد و در جریان پیشرفت این پروژه قرار گرفت.
کد خبر: ۱۴۲۹۲۵۲


به گزارش جام جم آنلاین ایلام ؛ استاندار ایلام ضمن بازدید از بخش‌های مختلف این بیمارستان، گفت: خوشبختانه با رایزنی‌های صورت گرفته مبلغ ۴۵ میلیارد تومان از بنیاد مستضعفان به این پروژه تزریق شده و باقی مانده اعتبارات لازم نیز در آینده نزدیک برای تکمیل این پروژه اختصاص خواهد یافت.

 حسن بهرام‌نیا افزود: فاز اول این پروژه که از اولویت‌های مهم استان در شهرستان ملکشاهی است تقریباً به اتمام رسیده و هم اکنون عملیات محوطه‌سازی و نصب آسانسور و موتورخانه در دست اقدام است و در صورت تأمین اعتبار، فاز اول این پروژه در دهه فجر امسال به بهره‌برداری خواهد رسید.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی ایلام نیز با اشاره به اینکه عملیات ساخت این بیمارستان از سال ۹۴ آغاز شده است، تصریح کرد: این بیمارستان در ۵ طبقه احداث شده است و شامل بخش‌هایی همچون اورژانس، دیالیز، اتاق عمل، داروخانه، آزمایشگاه، رادیولوژی، زایشگاه، ICU و NICU می‌باشد.

دکتر هدایت حیدری‌زاده خاطرنشان کرد: با توجه به نیاز مردم منطقه و به منظور جلوگیری از خروج مردم شهرستان به جهت دریافت خدمات سلامت به شهرهای همجوار، عملیات احداث این بیمارستان با ظرفیت ۶۴ تخت از سال‌های گذشته آغاز شده و هم اکنون در حال اجراست که در مجموع کل پروژه، ۸۷ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است و با توجه به برگزاری آزمون استخدامی وزارت بهداشت، و انتخاب افراد خبره و کارآمد امیدواریم به زودی این بیمارستان مورد استفاده عموم مردم قرار گیرد.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها